Wpis z mikrobloga

Dopiero zacząłem oglądać tę komisję ds. PiSowskiego miliona migrant... tzn. oczywiście pracowników sezonowych z Afryki.

Czy oni sprowadzali do Polski ludzi z Afryki Zachodniej i tłumaczą, że oni mieli tylko pozbierać rolnikom borówki i potem pożegnać się z UE i bez problemu wrócić do Mauretanii, Nigerii itd.?

#bekazpisu #imigranci #polityka #sejm
  • 3
  • Odpowiedz
  • 12
@ish_waw: dlatego to jest dopiero wierzchołek góry lodowej, chwilę temu też sobie odświezylem. Ten chłop z Podlasia co dziś zeznawał naprawdę sprawia wrażenie słupa i lobbysty który tylko podpisywał nawet nie wiedząc co, na obiecywali mu nie wiadomo co i wmówili że działa ideowo.

Ciekawe jest to też, że prezes polskich sadowników tez do niego napisał o niedoborze pracowników i problemach w Indiach Nepalu etc. Co się okazuje to jest gość
  • Odpowiedz
Trochę to zaginęło w toku sprawy


@Lpsy: nie zaginęło, tylko po prostu nie ma nic do rzeczy - gość o niczym nie decydował, był wtedy po stronie totalnej opozycji i tylko realizował ustalenia zrzeszenia sadowników, które i tak uja dały
kontrowersje - > Trochę to zaginęło w toku sprawy

@Lpsy: nie zaginęło, tylko po pros...

źródło: IMG_0606

Pobierz
  • Odpowiedz
@ish_waw: ja powiem więcej, pracowałem w administracji rządowej właśnie w kwestiach cudzoziemców to ten proceder trwał już ładnych parę lat przed 2019, ja w ciągu roku miałem kilkaset takich spraw imigrantów z Afryki czy Azji Środkowej i Indii. Wiele było poganianych z góry typu „piłkarze” z Koga. Temat rzeka ale to PiS robił nam multikulturalizm w wersji przyspieszonej taki jak na zachodzie zarabiając na tym kasę.
  • Odpowiedz