Wpis z mikrobloga

Mgp garage mówi, że nie sprzedał nikogo. Każdy przyznał się do zarzutów. Ciekawym zbiegiem okoliczności jest papier jak sprzedaje kolegę "ja razem z nim dokonałem w przybliżeniu 15-17 kradzieży samochodów". Typa łapią za rękę, a on mówi, że to nie jego ręka.

Reszta jego wyjaśnień też jest groteskowa. Kradłem, ale naprawiłem szkody. Taka była umowa z prokuraturem, więc musiał oddać. Chcą zniszczyć mgp, jesteśmy uczciwą firmą.

Krzywdzimy Panią Wiesławę. Bartuś nie krzywdził matki, jak robił na nią umowy podnajmu. Mgp przysięga, więc można wierzyć na słowo.

#budda #famemma #polskiyoutube
10kobla - Mgp garage mówi, że nie sprzedał nikogo. Każdy przyznał się do zarzutów. Ci...

źródło: Screenshot_20240319-164224

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@10kobla: Najlepsze jest to jego gadanie ze nikogo nie sprzedal, w momencie gdy wyrok 5 lat w zawieszeniu na 8 mozna dostac jedynie w wypadku nadzwyczajnego zlagodzenia kary - art60, normalnie zawieszenie kary wynosi od 2 do 5 lat
  • Odpowiedz
Nie da się nie sprzedać kolegów będąc w grupie przestępczej. Jak zostali złapani na gorącym uczynku to wszyscy mają te same zarzuty postawione więc z automatu jak idziesz na współpracę to sprzedajesz swoich "ziomków"
  • Odpowiedz
@10kobla: Dodam coś od siebie. Pracuję jako funkcjonariusz operacyjny i w moim mieście zajmuję się przestępczością samochodową. Prowadząc swoje sprawy i likwidując kilka grup przez ostatnie lata znam już ten mechanizm obrony w stylu 'tylko 15-17 samochodów'. Nie, po prostu 15-17 Polska policja we współpracy z prokuraturą była w stanie mu udowodnić procesowo. Został zebrany materiał który został dopasowany do tego gościa, ale przy takiej skali procederu prokurator patrzy na zarzuty
  • Odpowiedz