Wpis z mikrobloga

#ukraina #uslugi #polska #obcokrajowny #jakosc

Polskie firmy co raz częściej zatrudniają obcokrajowców i niestety zauważyłam, że jakość usług bardzo się pogorszyła.
Firmy kurierskie nawslają- kurierzy nie dostarczają paczek mimo obecności odbiorcy w domu, a potem jest info, że była próba dostarczenia ale odbiorca był nieobecny.
Znam przypadki nie dostarczenia zamówień gastronomicznych przez pracowników nie polskiego pochodzenia (pp uprzednim opłaceniu dostawy) w pewnej znanej firmie zajmującej się dowozem zamówień gastronomicznych.
Markety, w których zatrudniani są obcokrajowcy że wschodu sprzedają zepsute, przeterminowane mięso, zdarzyło mi się już kilka razy to zauważyć.
Piszę tu o mieście Warszawa. Nigdy nie byłam przeciwko imigrantom, zawsze byłam tolerancyjna i wyrozumiała, Polacy też wyjeżdzają za pracą ale to jest przykre i straszne jak usługi tego typu w Polsce schodzą na psy. Mamy 21 wiek!
  • 7
@GoracyStek: Tak, np przechowując mięso poza lodówką. Kiedyś przyszłam do marketu pół godziny przed zamknięciem. W dziale mięsnym poprosiłam o pierś z indyka, pani za ladą wyjęła go z spod lady, bo już niedługo mieli zamykać więc pani chciała przyspieszyć 'sprzątanie'. Na drugi dzień rano mięso już śmierdziało, a trzymałam je u siebie w lodówce.