Wpis z mikrobloga

Szacun dla producentów telefonów, którzy wciąż dodają w komplecie pełną ładowarkę, etui i naklejoną folię ochronną na wyświetlaczu.

Kurła, kupujesz takiego Samsunga, to od razu musisz zamawiać do niego akcesoria. A zanim do ciebie dotrą, to już telefon zdąży się wyślizgnąć z ręki i #!$%@?ć, bo bez etui jest śliski jak polityk PSL-u.

#oppo #samsung #telefony #android
meltdown - Szacun dla producentów telefonów, którzy wciąż dodają w komplecie pełną ła...

źródło: OPPO-A78_fonearena-12-1024x508

Pobierz
  • 22
@meltdown: Dziwne. Bo calkiem niedwno dostalem slubowego smsunga. A costam costam. Etui bylo - ladowarki nie.

I o ile mimo nieuzywania etuni nie zdazyl mi sie wysliznac bo zaraz po robocie pojechalem po takie etui jak mi pasuje i okleic dziada, o tyle co do ladowrki to uwazam to za dobry ruch. Tyle mi sie tego wala ze nie potrzebuje nasepnej. Nigdy nie uzywam oryginalnej z telefonu bo uzywam ladowarki na
@meltdown:
Tłuką się, po prostu ze względu na marketing taki ruch jest strzałem w kolano.
Taki Samsung miałby najpierw reklamować swój smartfon z super duper gorilla glas, tytanową ramką, itd. żeby potem sugerować klientowi że jednak niech se go wsadzi do etui. To między innymi dlatego mało kto dodaje tego typu gadżety do pudełka.
@meltdown: Najlepsze jest ich tłumaczenie że nie dają ładowarki bo są eko, ale jednak je produkują i jak zapłacisz 100zł to Ci jedną mogą dać, bo już nie są eko XD
@meltdown: Ja i tak nawet jak mam takie plastikowe etui to się go w różny sposób pozbywam, bo musi wjechać Spigen. Po 3 latach telefon jest we wzorowym stanie. Czy byłby taki z tym czymś wrzuconym przez producenta, wątpliwe.
  • 0
@eeehhh te etui od producenta to tak na pierwszych parę miesięcy. Ale przynajmniej masz już jakieś zabezpieczenie po wyjęciu z pudełka. Z kolei jakość fabrycznych folii które naklejają np. Oppo albo Huawei oceniam jako wysoką
@meltdown: No i w tym własnie clue jakie to jest słabe, zabezpieczenie - może, ale na brud i ryski od jeżdżenia po biurku. Ale jak już huknie o ziemie to... różnie bywa.

Tyle że ja jestem użytkownikiem co kupuje telefon raz na 3-4 lata, a po fanach chińszczyzny zauważyłem że już rok to dla nich dużo, więc dla nich to nawet nie ma sensu kupować lepszego zabezpieczenia...