Wpis z mikrobloga

Niebiescy narzekają na brak zainteresowań i hobby u kobiet, a sami czym się interesują?

- "liczyłem, że zaroocham ale mnie olała dla chada"
- "czy się myć po przyjściu do divy?"
- "jak myślicie, ilu bolcom popuściła szpary?"
- "spotkałem się z tinderówką, dała się przelizać na pierwszej randce, ale segzu już nie było, co robię nie tak?"
- "moja żona od kiedy urodził się nam syn rzadziej ma ochotę na seks"
- "różowa ma mniejsze libido niż ja, mimo to kocham ją i chcę z nią być, jak ją namówić, by pozwoliła mi mieć kochankę?"
- "jak kobieta mówi, że miała trzech, to trzeba to pomnożyć przez trzy"
- "mokebe dostałby za darmo "
- "jak kobieta mówi, że wiele przeszła, to znaczy, że wiele przeszło przez nią. Bzikaj i zostaw".
- "kobiety trzeba ubezwłasnowolnić i pilnować, żeby się nie puszczała i była dziewicą do ślubu, jednocześnie jeśli nie chce mieć dzieci, to przymusowo zapładniać".

To są te mityczne zainteresowania, hobby i pasje niebieskich. Tylko jedno im w głowie. Niczym nie różnią się od kobiet, no chyba że w częstotliwości piertolenia o roochaniu, bo tu biją kobiety na głowę. Natura.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #heheszki #blackpill #seks
  • 38
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: zgadzam się - jak obserwuje i słucham kolesi, szczególnie jak po kielichu gadają między sobą i myślą, że nikt nie słucha, to dochodzę do wniosku, że to bardzo dobrze, że tyłu z nich jest samotna. Baby też swoje mają za uszami, ale statystycznie, rzadziej docierają mnie tego typu rewelacje z ich strony. Mniej więcej, jak weźmiemy 100 żałosnych matrymonialnie osób, to 67 to będą faceci, a 33 kobiety ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: tutaj każdy ma przeżarty mózg ruchaniem i każdy tylko seks ruchanie czy #!$%@? 12 cm to dużo i czemu baba z tindera nie wysłała mi nudli i nie zaprosiła na seksualne przygody
  • Odpowiedz
Tylko jedno im w głowie.


@AlienFromWenus: nie tylko to, ale roochanie jest bardzo przyjemne, powinnaś kiedyś spróbować.
Jednak martwi mnie że masz tyle czasu na czytanie tagu #przegryw, to nie jest normalne dla różowej. Co jest nie tak? Chad cię nie chce a mokre nie ma w twoim powiatowym?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: ale fakty przeczą temu co mówisz. reddit - 90% kobiet to makijaż, zdrady, transy i plotki. youtube prawie to samo. Faceci to cała reszta co obejmuje spermiarzy jak piszesz ale to ułamek. Znacznie mniejszy niż goście robiący karmniki dla ptaków.
  • Odpowiedz
@Kotouak: to ty chyba nie byłeś w otoczeniu samych bab normalnie, bo już wtedy jest srogo a co dopiero po kielichu. A jeszcze jak na ich radarze pojawi się chad to już w ogole
  • Odpowiedz
@pymbelak: właśnie o to chodzi, że bywam i słucham ¯_(ツ)
Jesli narzekają na chłopów, to moim zdaniem, często jest to uzasadnione:
1) zajęte baby przychodzą do klubu potańczyć, po prostu. Nie mogą w spokoju się bawić, bo cały czas przypałętuje się jakiś nachalny spermiarz
2) narzekanie na chłopa, który tylko siedzi przed telewizorem, nie pomoże w domu i zmienia skarpety raz na 4 dni
3) narzekanie na chłopa, który ma
  • Odpowiedz
1) zajęte baby przychodzą do klubu potańczyć, po prostu. Nie mogą w spokoju się bawić, bo cały czas przypałętuje się jakiś nachalny spermiarz


@Kotouak: Cóż, kluby to też miejsce do wyrywania , więc się nie dziw , że takie sytuacje są, bo gdzie niby facet kogoś znaleźć.

przez inteligentne kobiety


Jestem ciekaw jakie to są kobiety według ciebie?
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: inteligentne kobiety?
3 przykłady z brzegu:
1) oficjalna członkini polskiej Mensy, wcześniej praca na UW, obecnie stanowisko liderskie w korpo
2) pani neurolog (neurolożka) dziecięcy(a), oczywiście pracuje w zawodzie
3) pani inżynier(ka), projektuje ogromniaste instalacje wod-kan, gaz i tym podobne
Moja różowa z kolei pracuje na wysokim stanowisku decyzyjnym, też korpo, zarabia więcej ode mnie i jakoś nie mam o to bólu dudy ¯\(ツ)/¯


Dlatego, z mojej perspektywy, mężczyźni, którzy
  • Odpowiedz
Dlatego, z mojej perspektywy, mężczyźni, którzy po prostu, boją się inteligentnych kobiet, są żałośni.


@Kotouak: Czego tu się niby bać?Może być inteligentniejsza, aczkolwiek uważam, że samo bycie na wysokim stanowisku nie świadczy o inteligencji, patrz choćby na politykę.
  • Odpowiedz
@Kotouak: nie wiem kim są boskie lolo(wiem natomiast że chad to przystojny facet, wysoki z dymorficzna morda), kobiety które tak nazywają facetów raczej nie wydają mi się zbyt inteligentne. Kobiety jakie by nie były tępe czy głupie uwielbiają Chadow i lubią przebywać w ich otoczeniu mam kumpla Chada i widzę jak to wyglada i nie wmowisz mi że to tylko tępe kobiety się do niego kleją. Bo gdzie on się nie
  • Odpowiedz
@pymbelak też znam takiego typa. Zdradzę ci sekret. To nie jest tak, że oni "przebierają, jak w ulegalkach". To jest prawo statystyki plus wyczucie, że laska będzie nim zainteresowana, mniej lub bardziej.


No typ wygląda, jak mówisz: wysoki, ciemny, kiedyś ćwiczył. I tak - pijane lalki o przeciętnej lub niskiej inteligencji lgną jak muchy do gówna. Co nie zmienia rzeczy, że te mądrzejsze dały mu ksywę "boski lolo". Ten konkretny koleś jest
  • Odpowiedz