Wpis z mikrobloga

Ponad 200 kart w Google Chrome, setki screenów, 1000 notatek rzeczy które mam zrobić albo które mnie zaciekawiły i chciałbym rzucić na nie okiem w wolnym czasie a ta #!$%@? galareta którą noszę w czaszce uznaje robienie jednej tych rzeczy powoli i dokładnie jako marnowanie czasu bo tyle ich jest, że szkoda ten czas marnować ale za to oglądać shortsy na YouTubie przez 2h i przegladać neta w trybie "zombie" już mogę sobie ze spokojem bo to nic złego według mojego mózgu. Nawet film który chcialem obejrzeć oglądam z jakimś dziwnym poczuciem winy, że nie robie zapisanych rzeczy typu -zamowic kask rowerowy mimo tego, że jeśli nie oglądałbym tego filmu to i tak pewnie bym scrollował neta.
#prokrastynacja #adhd #przemyslenia
  • 5
  • 2
@Wierzbek No tak, że jestem mega zmotywowany w godzinach typu 8 rano albo 23 wieczorem i zapisuje sobie notatkę, ze jutro albo po pracy zrobie jakieś zadanie, a gdy już jest czas na robienie tego to stwierdzam, że to nie jest aż takie ważne ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak się dzieje życia cud
@zielinski998: ale jesteś zdiagnozowany czy podejrzewasz? jak jesteś to dlaczego nie bierzesz leków? Nie no, każdy radzi sobie jak może, ale serio, po #!$%@? się męczyć jeżeli działają na Ciebie leki? Osobiscie nie wyobrażam sobie obecnie nie mieć paczki medi pod ręką (brać nie muszę), ale sama świadomość, że jest