Wpis z mikrobloga

Pół roku temu #sibo (potwierdzone testem oddechowym) wyleczone ryfaksyminą. Teraz nawrót i objawy zaleczone ziołami. Badania krwi wątrobowe i trzustkowe ok poza trochę przekroczonym cholesterolem. Badanie USG poniżej. Pytanie czy warto się szarpnąć na rezonans jamy brzusznej, czy pokaże lepiej wątrobę lub jakieś inne nieprawidłowość? Chciałbym odłożyć gastroskopie w czasie tym bardziej czytam ze przy Sibo rzadko kiedy coś pokazuje.

#watroba #mri #usg #trawienie #trzustka #woreczekzolciowy #zdrowie #medycyna #lekarz
Turkotka - Pół roku temu #sibo (potwierdzone testem oddechowym) wyleczone ryfaksyminą...

źródło: IMG_8693

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@joks: zmieniłem nawyki żywieniowe od czasu pierwszego sibo. A z stresem to się chyba nie da nic zrobić, ja się nadaje do utylizacji pod względem psychicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Turkotka no to masz rozwiazanie zagadki ¯_(ツ)_/¯ dopóki nie naprawisz glowy nie pozbedziesz sie problemow gastrycznych. A pamietaj ze czym dluzej bedziesz chorowal tym bedzie gorzej wyjsc, wiec proponuje sie za to od razu wziac ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@joks: Tylko że z głową to już mam od dzieciaka jak stary pijany szalał całe noce a problemy gastryczne od paru miesięcy. Plus kiedyś gorzej się odżywiałem i miałem większą nadwagę a teraz 85kg/180cm
  • Odpowiedz