Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: to po prostu smutne że tak rozkminiasz takie nic nie znaczące sytuacje. I nie mówię tego złośliwie. Do mnie niejednokrotnie podbijała jakaś laska na przystanku, pytała MNIE O ZAKAZANEJ MORDZIE!111! o godzinę w erze smartfonów przy dupsku. Nawet się dosiadały i nie płakały! Zdarzało się że zagadały, rzuciły jakiś komentarz i se tak gadaliśmy kawałek.
Tylko mordo, czy to coś zmieniło? No nie. Czy podrywały? No nie sądzę.
Ot, po
  • Odpowiedz
Zdarzało się że zagadały, rzuciły jakiś komentarz i se tak gadaliśmy kawałek.

Tylko mordo, czy to coś zmieniło? No nie. Czy podrywały? No nie sądzę.


@puczipucko123: nie mam całego kontekstu także trudno mi się wypowiedzieć czy to mógł byc podryw czy nie, ale skoro sam masz wątpliwości to znaczy, że coś mogło być na rzeczy

a co do tramwaju jak ot pokazałeś na fotce to ja nie mam pytań XD myślałem
  • Odpowiedz
Ale załóżmy, że nawet omg byłyby jakieś #!$%@? i by tak próbowały uzyskać atencje. Co to teraz zmieni? Da? Materiał pod podwalanie czy co?

Tu nie ma co analizować tylko skupić się na teraźniejszości i rzeczywistości.


@puczipucko123: ot zwykła ciekawość, bo te zachowania nie były zwykłe
  • Odpowiedz
to po prostu smutne że tak rozkminiasz takie nic nie znaczące sytuacje.


@puczipucko123: odnośnie tej babki z tramwaju - po prostu wiem, że kobiety unikają takich sytuacji żeby nie prowokować jakichś obcych typów do tego żeby je zaczepiali, bo atrakcyjne kobiety mają atencji nadto, a odnośnie babki z przystanku to było to naprawdę "dziwne" zachowanie i nie przyjmuję do wiadomości, że to był całkowity przypadek, bo to po prostu niemożliwe -
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Jak trafisz na creepa to uwierz mi, nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy siedzisz obok, naprzeciwko czy po drugiej stronie tramwaju. Poza tym nie każda kobieta boi się mężczyzn. Trafiłeś na taką jeszcze nie sterroryzowaną.

Jak widzisz po sobie można zająć kompletnie oddzielne miejsce, całą drogę nie spojrzeć w czyimś kierunku a i tak będzie to latami rozkminiał.

Co do ostatniej części to już pisałam. Rozumiem, że kobiety są różne.
  • Odpowiedz
ja zawsze jak wracam od jakiegoś nowego ginekologa to znajduję potem jego profil na fb i zagaduję, no bo chyba nie dotykał mnie po dorotce bez powodu ()


@IlawaNidzica: To ilu ich miałaś syfiarko? Weź Iladian Direct...na upławy, pieczenia, grzybicę pochwy itp....
  • Odpowiedz
Badania pokazują, że mężczyźni bardzo często źle interpretują zachowanie kobiet. Dorabiają sobie często niestworzone historie, o tym jak byli podrywani przez kobietę która była dla nich po prostu miła, albo się z jakiegoś powodu patrzyła a czasem są to naprawdę absurdalne sytuacje. Koleś na studiach dostawał z ćwiczeń złe oceny i twierdził, że to dlatego, że babka które je prowadziła leci na niego :p


@ignis84: tak tylko mówisz a tak naprawdę
  • Odpowiedz
Jak trafisz na creepa to uwierz mi, nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy siedzisz obok, naprzeciwko czy po drugiej stronie tramwaju. Poza tym nie każda kobieta boi się mężczyzn. Trafiłeś na taką jeszcze nie sterroryzowaną.


Jak widzisz po sobie można zająć kompletnie oddzielne miejsce, całą drogę nie spojrzeć w czyimś kierunku a i tak będzie to latami rozkminiał.


@Nowekonto1238: ja to rozkminiam, bo sam nigdy bym tak nie usiadł jak ta
  • Odpowiedz
jak się nad tym zastanawiasz to w większości przypadków nie są. Taka smutna prawda. Kobiety bardzo rzadko podrywają a już zwłaszcza obcych ludzi i gdy są trzeźwe. Może w klubach i tym podobnych miejscach to się zdarza.


@bylem_zielonko no właśnie obie prawdopodobnie siedziały w telefonie a jedna na pewno. Na 99% nawet Cię nie zauważyły. Poza telefonem świadczy o tym przede wszystkim brak kontaktu wzrokowego. Gdy ktoś Ci sie podoba to jest
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: no właśnie o tym mówię przy drugiej sytuacji. Ona stanęła w ten sposób, bo byłeś dla niej nieistotny i w ogóle Cię nie uwzględniła szukając miejsca. Mężczyźni są bardziej terytorialni i skłonni do analizowania takich bzdur. Gdyby ktoś tak obok mnie stanął to nie zwróciłabym na to uwagi. Może nawet się tak zdarzało, ale nie zauważyłam.

A co do komentarza o ginekologu, to kobiety powinny się badać u niego regularnie,
  • Odpowiedz
no właśnie o tym mówię przy drugiej sytuacji. Ona stanęła w ten sposób, bo byłeś dla niej nieistotny i w ogóle Cię nie uwzględniła szukając miejsca. Mężczyźni są bardziej terytorialni i skłonni do analizowania takich bzdur. Gdyby ktoś tak obok mnie stanął to nie zwróciłabym na to uwagi. Może nawet się tak zdarzało, ale nie zauważyłam.


@Nowekonto1238: eh, nie obok tylko naprzeciwko i to jest istotna różnica - już nawet pominę,
bylem_zielonko - > no właśnie o tym mówię przy drugiej sytuacji. Ona stanęła w ten sp...

źródło: document.jfif

Pobierz
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: ja akurat nie jeżdżę autobusem. Ale w sklepie jak np jest pusta alejka i czytam sobie skład produktu to zdarza mi się tak stanąć. Moja strefa osobista czy jak to sie tam nazywa prawie nie istnieje, ludzie mi nie przeszkadzają dopóki nie stoją na tyle blisko żeby mnie dotykać.

Zresztą jak chcesz. I tak nie ma to tak naprawdę żadnego znaczenia. Nie sądzę, że kobieta byłaby w stanie powstrzymać się
  • Odpowiedz
Ale w sklepie jak np jest pusta alejka i czytam sobie skład produktu to zdarza mi się tak stanąć. Moja strefa osobista czy jak to sie tam nazywa prawie nie istnieje, ludzie mi nie przeszkadzają dopóki nie stoją na tyle blisko żeby mnie dotykać.


@Nowekonto1238: no w sklepie też mi się tak zdarza, bo jestem zajęty właśnie czytaniem składu czy wybieraniem produktu, więc czasem staje blisko i to jest normalne zachowanie,
  • Odpowiedz