Wpis z mikrobloga

Tak tylko przypomnę że minęło prawie pół roku od #pandoragate i nikt oficjalnie nie poniósł konsekwencji (a wątpię by po tak głośnej aferze nie było doniesień o zatrzymanych).

-Pingwin se siedzi w UK, pytanie czy w areszcie czy może we własnej norze,
-Gargamel po prostu wyłączył se kompa,
-Dubiel czeka na moment aż wrócić,
-Boxdel to se trochę popłakał i co najwyżej stracił na mieszkanie co kupił młodej za nagłą zmianę narracji,
-Fagata OF i ogólnie dobrze się bawi,
-Lexy pomimo bycia blisko Stuu i przebywania na evencie w Energylandii gdzie Michał Gała zgwałcił laskę co ponoć wiedzieli inni tam przebywający dalej się dobrze bawi robiąc patologiczne walki,
-Błoński podobnie, jego to nawet nie drasnęło,
-Vertez se zniknął i pewnie też się zaszył w swojej norze,
-Michał Gała miał mieć sprawę ale o wyniku i przebiegu cichutko,

Reszta pajaców co się przewijała również spokój. Tyle zamieszanych, codziennie nowe afery i co, nikt by nie wspomniał nigdzie że kogoś zatrzymali itd? No mi jakoś ciężko w to uwierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #cloutmma #patostreamy #wardega #konopsky #polskiyoutube #youtube #afera #wataha #polska
michalxd21 - Tak tylko przypomnę że minęło prawie pół roku od #pandoragate i nikt ofi...

źródło: obraz_2024-03-18_013552999

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@michalxd21: Za to niektorzy konkretnie sie na tym obłowili:

Wargęga:
- przehandlowanie pandory na 1,5mln zł za walke
- 1mln w donejtach
- +700k na instagramie

Konopski
- Dodatkowe foloły na instagamie, ale nie wiem ile mial wczesniej
  • Odpowiedz
  • 1
@unknownledger Wargega mu umyślnie robił ten hype, bo Dobrze wie jak to wszystko działa i pewnie w ten sposób się umówili żeby mu wynagrodzić fakt że wargęga pierwszy wrzucił film
  • Odpowiedz
@michalxd21: Znam jednego YTbera z tej listy i ogólnie sytuacja z Pandorą jest wyolbrzymiona, by hype robić. W sensie nie wiem jak Stuu itd. pewnie było tam ostro, ale w innych przypadkach jest to spora manipulacja
  • Odpowiedz
afera rozdmuchana szukaliście ofiar by sobie robić cyrk i niszczyć życie, chcieliście palić czarownice gdy tam najmłodsze dziecko miało z 14 lat to nie jest żadna pedofilia
  • Odpowiedz