Wpis z mikrobloga

@LubianyTyp: jedne lubia brody, inne nie. Z moich obserwacji starsze pokolenie czyli 40+ preferuje ogolonych, a małolaty w większości przypadków chce chłopa z brodą
  • Odpowiedz
Coraz częściej widzę, że dziewczynom nie podobają się brody.


@LubianyTyp: Gdzie to widzisz? Ogólnie: zbędne włosy, niezależnie od płci, są obrzydliwe. Gdybym był laską, to nie chciałbym się całować z kolesiem, który w brodzie może mieć resztki jedzenia i inny syf. Co do aspektu czysto-wizualnego: niektórym pasuje, ale to jest jakiś ułamek tych, którzy z brodą chodzą i tylko się nią postarzają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nick_Login

>Coraz częściej widzę, że dziewczynom nie podobają się brody.


@LubianyTyp: Gdzie to widzisz? Ogólnie: zbędne włosy, niezależnie od płci, są obrzydliwe. Gdybym był laską, to nie chciałbym się całować z kolesiem, który w brodzie może mieć resztki jedzenia i inny syf. Co do aspektu czysto-wizualnego: niektórym pasuje, ale to jest jakiś ułamek tych, którzy z brodą chodzą i tylko się nią postarzają.


No właśnie chodzi chyba o higienę i to,
  • Odpowiedz
facet z brodą to zazwyczaj laluś ze #!$%@? charakterem


@LubianyTyp: aleś pogłębioną psychoanalizę #!$%@?ł. Niektórym zwyczajnie pasuje, innym nie, kwestia indywidualna. Na H z tego teorie z dupy robić?
  • Odpowiedz
@Shitze: też mam takie przemyślenia, przykładowo babcia jak mnie zobaczyła z brodą to mi powiedziała że jak zaniedbany menel wyglądam i że tylko ogolony mężczyzna wygląda świeżo.
  • Odpowiedz
@Nick_Login:
@4mmc-enjoyer:

XDDDD Jakie resztki jedzenia w brodzie? Jak wam zacznie rosnąć to zobaczycie, że jak chce się mieć ładną brode to trzeba o nią dbać i nawet nie wyobrażam sobie takiej akcji, żeby mieć żarcie w brodzie, hahaha. Jednym pasuje - innym mniej, ale jak ktoś ma dobrą morde to będzie miał dobrą czy będzie z brodą, czy też bez, a gościowi z kartoflanym ryjem też nic to nie
  • Odpowiedz
Jak wam zacznie rosnąć


@szajbat: Chciałbym, żeby nie rosła, żebym nie musiał spędzać tyle czasu na goleniu. Mam kwadratową szczękę, to po co miałbym ją zakrywać i się postarzać?

Analysis of face is completed with a face score of 8.9 out of 10. The proportion of your eyes, jaw line are near perfect! Your nose length, nose width, lips, chin are good features. Overall you are very attractive.


Broda jest przede
  • Odpowiedz
@GeDox

>facet z brodą to zazwyczaj laluś ze #!$%@? charakterem


@LubianyTyp: broda = testosteron, to #!$%@? nie mają brody.


Zapomniałeś dodać, że ceną tego testosteronu jest bycie zakolakiem xD To #!$%@? mu po tej brodzie jak za kilka lat będzie miał zakola jakby go cieć maszyną czyszcząca przejechał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz