Wpis z mikrobloga

Obejrzałem filmik o TJ Kirku, znanym bardziej jako The Amazing Atheist... I czy tylko mnie przypomina on postać Carrionera?
W sensie... Był on "wojującym ateistą", który nienawidził feministek i "SJW-u", a przy tym był strasznym zapatrzonym w siebie dupkiem, który bardziej zniechęcał ludzi do swoich wartości niż ich przekonywał. Podobnie jak Carrioner. Tyle, że TJ Kirk później zmądrzał i przestał #!$%@?ć te seksistowskie pierdoły, a Carrioner nadal tak robi i jest przy tym jeszcze gorszy.
#carrioner #srarioner #theamazingatheist #tjkirk #bekazseksistow #bekazprawakow #przemyslenia
Stooleyqa - Obejrzałem filmik o TJ Kirku, znanym bardziej jako The Amazing Atheist......
  • 3
  • Odpowiedz
@Stooleyqa: Dobra, teraz tak całkowicie poważnie jeśli chodzi o Carrionera. Generalnie wiem jak to zabrzmi dla niektórych odklejenie, ale ten człowiek mówi bardzo często mądre rzeczy problem jest taki, że dopisuje do tego jakąś dziwną ideologię oraz potrafi powiedzieć 5 rzeczy różnych z czego 4 będą mądre, ale ta 5 będzie tak głupia i odklejona, że przekreśli cały odbiór tych 4 wcześniejszych. Do tego on często na przykład wypowiada się w
  • Odpowiedz
@renevil: Przepraszam, ale żeby przytoczyć takie wypowiedzi musiałbym z kontekstem miałbym od nowa obejrzeć jakąś część z tych filmów a tego zwyczajnie nie chce mi się robić. Ostatnio widziałem ogólnie, że jakby znormalniał oglądając filmy Spysińskiego jeśli pominiemy mówienie o jego żonie czytaj : zwracanie mu wagi, że nie powinna tak i tak robić.
  • Odpowiedz