Wpis z mikrobloga

Zaraz będzie żem: "Ja oski", ale kij z tym...
Ponieważ chciałem sobie wypróbować, kupiłem sobie jakiś tani, za 400zł monitor z allegro, i mam dwa monitory... Ten, który mam od 2019 będzie do ogólnej pracy, a ten który kupiłem teraz, będzie do ogólnych pierdół...
Chciałem to po prostu jakoś tak napisać... Zaraz będzie pewnie, że się przechwalam... Może i tak, a może i nie...
Ale wolę mieć 2 monitory, niż tracić czas na poznawanie jakiejś "nowej dziewczyny"...

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
  • 10
@Akinori456: zajebista sprawa, ja sobie parę lat temu kupiłem monitor taki przenośny mały do laptopa, ale nie wygryw trochę bo nie dość że teraz są o wiele taniej, to jeszcze większe a mam 13 cali, a lapek 17 w ramce 15cali bo msi wąskoramkowy. Więc trochę boli xd. A tak to używam zwykle do puszczania strimów w tle czy podczas grania albo robienia czegoś żeby nie skakać po oknach. ale fajnie
@Akinori456: niestety biurko zintegrowane z całą szafką u góry i po bokach xd przydałoby się ale to wtedy zmiana mebli w całym pokoju xd w sumie to meble mają chyba z 15 lat jak nie więcej xd, w tym kultowym stylu drewnianej jasnej okleiny wraz z błękitną/modrą na drzwiach xd