Wpis z mikrobloga

Dla mnie to najbardziej antypatyczna edycja hotelu do tej pory, ciężko mi naprawdę kogoś polubić. Ok, edycja w kontekście dymów ma potencjał, ale po kilkunastu minutach odcinka jestem już zmęczony oglądaniem tych toksycznych, przerysowanych postaci z gigantycznymi problemami z psychą/pewnością siebie. Psycholodzy wybierający ekipę na castingu się nie popisali, powinien być balans.

#hotelparadise
  • 6
@Finleyek: naprawdę się wkurzyłam. Ileż można czekać na normalnych ludzi. Żeby i fajnie pogadali, i pożartowali, i przytulili bez zbędnych podtekstów. A jak podteksty, to na poziomie i do uśmiechu. Gdzie te męskie orły, sokoły? Gdzie sympatyczne, rozmowne kobiety? Gdzie pasje, poczucie humoru i dyskusje o życiu przy kielichu wina i gwiazdach? Gdzie to wszystko, kuźwa, jest?
Nie ma wyjścia. Następna edycja - połowa to szanowne Wykopki :) My - umiejętnie
@MajaF1: pozamiatałaś ¯\(ツ)/¯

Ale, ja naiwnie wierzę, że wejdzie jeszcze kilka osób u których wiek nie będzie jednocześnie ich ilorazem inteligencji. Sezon się dopiero rozpoczął i mam nadzieję, że dojdą jeszcze osoby, którym z przyjemnością będziemy kibicować.
Mimo tego, że tu na Wykopie wszyscy igrzysk pragną, to wygranym na Wykopie nigdy nie jest ten kto ostatecznie złotą kulę w dłoniach dzierży.