Wpis z mikrobloga

@johny3339: podejrzewam, że to spam konta które Cię zapraszają do znajomych ale są wyłapywane przez ich algorytm i szybko kasowane/blokowane zanim to zobaczysz.
miałem tak parę razy, że widziałem, że jest zaproszenie, a potem go nie było tylko przenosiło do strony głównej
@johny3339: A to co innego chyba. Jak ktoś zaczyna pisać to wyskakuje powiadomienie "pisze...". Coś jak na messengerze tylko tu jest z powiadomieniem, a na messengerze widzisz tylko trzy kropki ruszające się w oknie rozmowy. Na snapie jak cofnie to co wpisał to po prostu nic nie masz.
@johny3339: wątpię, że mają dostęp do amerykańskiej firmy xD i tak to nie działa, że jest jakiś podsłucha, snapchat może przekazać jakieś dane o Tobie i to tyle, ale takie udostępnianie danych różnych służbom nie jest takie proste i nikt Cie za przysłowiowego batona ścigał nie będzie
a to że aplikacja wariuje to chyba standard, każda tak ma, mi na iphonie różne cuda się czasem działy i to w snapie jak
@Vadzior no wiem, ale to podejrzane, a ja jestem podejrzliwy w każdej możliwej rzeczy, może cos pomylili albo cos i mnie śledzą na snapie i kopiują wiadomości, ja się nie znam w ogóle na komputerach i aplikacjach