Wpis z mikrobloga

Ostatnio @dotankowany_noca zapytał mnie dlaczego dziś nie mógłbym powtórzyć seriali #supernatural i #smallville. Powodem jest ten serial #fringe. Muszę przyznać, że lepiej zapamiętałem ten serial. Generalnie zły nie jest, kiedyś wrzuciłbym go do topki moich ulubionych, ale teraz gryzł mnie strasznie okropny procedural, który trwał przez trzy sezony. Niby tam jakiś wątek poboczny jest, ale ciągnie się to wieczność. Serial robiony starym stylu, 22 odcinki na sezon, masakra. Dobrze, że wychodzenie seriali w ten sposób już umarło.

#seriale
MegaSmieszek - Ostatnio @dotankowanynoca zapytał mnie dlaczego dziś nie mógłbym powtó...

źródło: fringe-24.abzAWhY5_Z197BAM.webp

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek:

Generalnie zły nie jest, kiedyś wrzuciłbym go do topki moich ulubionych, ale teraz gryzł mnie strasznie okropny procedural, który trwał przez trzy sezony. Niby tam jakiś wątek poboczny jest, ale ciągnie się to wieczność.

No ale to miał być procedural, ta sama zasada co archiwum-x, że możesz oglądać każdy odcinek nie rozumiejąc historii, imho nikt tego nie ukrywa więc to spoko jest. Nie ma nic złego w tym formacie, tym
  • Odpowiedz
Dobrze, że wychodzenie seriali w ten sposób już umarło.


@Mega_Smieszek: seriale z amerykańskich kablówek> seriale któe robiły amerykańskie ogólnokrajowe stacje w formule 40 minut 22 odcinki > dzisiejsze maszynki do wyświetleń robione na zamówienie platform strimingowych
  • Odpowiedz