Wpis z mikrobloga

Siemanko,
mam powaloną historię z zakupem i postanowilem się z Wami podzielić. Kupiłem 2 plecaki "firmy" Reverse z Rawicza. Niestety opinie przeglądnąłem dopiero kiedy postanowiłem sam podzielić się swoimi spostrzeżeniami o tym #januszebiznesu . Oba plecaki bardzo szybko się spruły, odpadł paski bo okazało się, że z zewnątrz wydają się solidne, ale po przyglądnięciu paski trzymały się na jednym bądź dwóch słabych szwach.

Odesłałem plecaki na reklamację, ale została odrzucona. Odwołałem się, znów odrzucono. Interweniowało Allegro, rozpoczęto procedurę zwrotu środków, a sprzedawca ostatecznie powiedział, że żadnej odpowiedzialności za to nie weźmie i generalnie się wypiął. Wkurzony wystawiłem opinię i kazałem plecaki odesłać, pomyślałem, że oddam je do krawcowej żeby je naprawić i wzmocnić. Po kilku dniach rzeczywiście przyszły, niestety kreatywny sprzedawca, bądź ktoś pracujący u niego najpewniej postanowił się zemścić i plecaki przed wysłaniem zdewastował. W jednym wyrwano i spruto zamek błyskawiczny, w drugim pasek, który pozwala zawiesić plecak na walizce, tak, że cały bok jest rozpruty i teraz naprawić ich się nawet nie opłaca.

Opinie na google były już 2.0 na jakoś 70 opinii, ale dzisiaj już postanowili wizytówkę usunąć;) na ceneo i innych portalach wyskakują różne zachowane opinie.

#januszex #allegro
  • 1