Wpis z mikrobloga

@poradnikspeleologiczny: oni naprawdę chcą się zwinąć z rynku, w ubiegłym roku już zrobili ponad 50% podwyżkę, do tego w ich flagowym wydarzeniu konkursie dla właścicieli MultiSporta obcięli pulę nagród też o ponad połowę i wciąż ubywa im siłowni, obiekty całymi sieciami potrafią rezygnować

pewnie sami właściciele obiektów jak świnia niebo zobaczą podwyższenie ryczałtu za obsługę multisporta
  • Odpowiedz
@Catmmando: tak z ciekawosci to ile silownia dostaje od multisporta za 1 wejscie, czy to sa indywidualne stawki? bo czasami chodze na takie silownie gdzie abonament to jest prawie 200zl/mc i zastanawiam sie czy oplaca im sie multisporta przyjmowac
  • Odpowiedz
@twardy-zawodnik: Kilka lat temu rozmawiałem z właścicielem kilku siłowni I wtedy to bylo 9zl od wejścia na multi plus. Mówił, że jak ktoś regularnie trenuje minimum te 3 razy w tygodniu to jest na lekkim plusie w porównaniu do karnetu.
Ale podsumował, że woli karnety, bo ma pewny przychód co miesiąc
  • Odpowiedz
@Catmmando: Miałem na siebie i żonę. Żona przez 9 miesięcy nie skorzystała ani raz z karty bo małe dziecko. Po podwyżce w tym roku im podziękowałem, mieli 150 mają zero. Żona wzięła sobie u siebie FitProfit za 50 złotych :))
Debile.
  • Odpowiedz