Wpis z mikrobloga

@alfamorrenox: Unikanie zaboli raz. Gorzej jest jak obracasz się w środowiskach gdzie jest więcej kobiet, jesteś na poziomie 'ziomeczka' z nimi ale jawnie wiesz że nawet nie myślą o tobie jak o facecie do związku czy ONS - bo jesteś za brzydki XD
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Jaka przyjaźń, bycie ziomeczkiem to nie przyjaźń. Z ziomeczkiem wyjdziesz na piwo, pogadasz o pierdołach, cośtam porobicie. Ale nie wygadasz się z tego że psycha ci siada i chcesz popełnić magika. Przyjaciół to ja nie mam :V
  • Odpowiedz
@kaminarii: przyjaźń w ogóle nie istnieje xD tym bardziej między chłopem a baba bo to dwuznaczne jest. Nie da się z baba przyjaźnić jak jest atrakcyjna/ci się podoba i jesteś hetero
  • Odpowiedz
@kaminarii: nawet to że chcia się z tobą kolegować to już świadczy że nie jesteś taki tragiczny. Laski wyjątkowo unikają chłopów którzy im się wgl nie podobają nawet ręki nie podadzą nic a nic wiem coś o tym
  • Odpowiedz
@Revizorek: Jakby tak było to już dawno miałbym fajną kobietę i szczęśliwy związek ¯\(ツ)/¯ A jakoś są nawet na tyle szczerze że mówią wprost że 'nie jestem w ich typie' i wolą zatrzymać się na byciu częścią grupy/grup/byciu po prostu takim ziomeczkiem. xD Od ponad 30 lat żadna się mną nie zainteresowała i miałem tylko odrzucenia bo 'się nie podobam z wyglądu'. Cóż.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: co ma dać to staranie? Masz latać i robić z siebie pajaca przed księżniczką? Chady nie muszą w ogóle się starać a mają atencję i różowe same do nich piszą i chcą przebywać w ich towarzystwie
  • Odpowiedz