Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, rok temu zdradziła mnie dziewczyna, była to moja pierwsza partnerka, aktualnie mam 21 lat, od tamtej pory jakoś nie mam ochoty poznawać nowej dziewczyny, nie chce mi się zaczynać wszystkiego od nowa. Od kilku dni chodzi za mną pomysł, żeby pójść na #divyzwykopem , w sensie nie mam jakiegoś parcia, ale chciałbym zobaczyć jak to jest z inną laską niż moja ex, a z drugiej strony wstydzę się za to płacić. Myślicie, że gdybym poszedł to mogłoby to jakoś wpłynąć negatywnie na moją psychikę? #roksa #seks #pytanie #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Używanie prostytutek to fizyczny oraz mentalny przegryw. Skoro jesteś na tyle nieatrakcyjny że musisz za to płacić to po prostu zaakceptuj to i żyj dalej normalnie. Seks to nie jest jakaś Uber rozrywka. Dziś możesz wsiąść w samolot i za kilka chodzić spacerować w Dubaju albo oglądać panoramę z wieży Eiffla... Masz takie możliwosci

@mirko_anonim dziwka nie da ci prawdziwej bliskości. Może to i ok żeby spuścić z kija, ale czy na pewno to jest twoim zmartwieniem? Może jesteś zraniony, potrzebujesz partnerki i zwyczajnego ciepła cycuszków. Z inną laską jest tak samo, tylko z inną, tak na smutno żadne podboje nie dadzą spełnienia.
może kierujesz się w swoich osądach swoim wcześniejszym przykrym doświadczeniem? Nie każda kobieta to ściera, większość ludzi jednak nie zdradza, pochodź trochę na