Wpis z mikrobloga

Idę dzisiaj na randkę z wydziaraną karlicą (<160cm) p0lką 30 lat, czego się spodziewać? Jaki obstawiacie przebieg (prawdy i tak nie powie)?
Z wyglądu dałbym jej 7/10 także jest dobrze. Wcześniej brałem zawsze młodsze dupy, więc wchodzę na nieznane tereny.
W apce jest od niedawna, więc nie jest jeszcze skażona jak te dupy co siedzą tam od lat i mają 100 wiadomości dziennie.
Walę teścia, koń nie zwalony, więc wjeżdżam na pewniaka jako bad boy.
Jeśli kogoś będzie to interesowało to potem zdam raport z wydarzenia.

#tinder #badoo #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 108
  • Odpowiedz
  • 11
@zimno_mi: Po pierwsze, to idzie tak zapytać o liczbę partnerów seksualnych żeby nie było to źle odebrane. Po drugie nie idę tam z nastawieniem na seks. Po trzecie ja nie akceptuję seksu bez miłości, czyli FWB/ONS, jeśli się okaże, że ona jednak taka święta nie jest to jej podziękuję. Nie oczekuję dziewicy, ale DLA MNIE jak miała więcej niż 10 bolców - adios.
A red flag to baba, która pomimo tego
  • Odpowiedz
  • 17
@zimno_mi: a i w sumie tak sobie teraz zdałem sprawę. Jeśli dla Ciebie pierwsza randka = seks, to kto tu jest #!$%@?? Nikt o seksie nie mówił, a wyskakujesz że idę tam w celu bolcowania. I tu masz idealny przykład red flag'a. Już wiemy z kim mamy do czynienia.
  • Odpowiedz
  • 1
@siepan: też tak jakoś myślę, spotkał ktoś chociaż raz wydziaraną dziewicę? A jak jeszcze ma motylka nad dupą, albo kokardkę nad cipą to już w ogóle xD
@nitrochaser prędzej zaakceptuję 9000 białych chłopów niż 1 czarnego
  • Odpowiedz