Wpis z mikrobloga

#hotelparadise A ja dla odmiany powiem i pewnie mało kto się zgodzi, że Antek jest bardziej spoko postacią w tym hotelu niż Agniecha i Daniel, bo jednak Antek wchodzi w otwarcie w konflikty i spiny, tymczasem Daniel i Agniecha są tacy przebiegli, tak jak np. Danielowi przy śniadanku bardzo ciężko było przyznać, że nie chciał Luizy i gadał na nią, a z Agniechą, że naprowadzili Dżejsiczkę na swoją decyzję to też nikt się jeszce nie wyklepał.

Lubie dymy, lubię jak się w hotelu dzieje, Antek to zapewnia i każdy z hotelowiczów wie jak jest.
  • 3
@Null84: ona to jakoś tak ładnie powiedziała, że oni gadali, że dobrze jest dać Luizie szanse, bo była tylko singielka, no coś tak, jakby wspomniała słowa samej Luziy, o tym, że naprowadzili Jesse nic nie było.
@MatPL1122: ja też myślę, że on tylko stwarza pozory takiego buraka. Ale podoba mi się właśnie to, że co myśli to mówi, dlatego ciągle spina się z Luizą. Dziś w konflikcie z Luizą jestem team Antek - ma sporo racji mówiąc, że ona się dopieprza, wtrąca w rozmowę, rzuca jakąś docinkę, a w momencie gdy on odbija piłeczkę - ona wielce obrażona odchodzi.