Wpis z mikrobloga

Ostatnio nie miałem weny (po #!$%@? po Nightingale) i przypomniało mi się, że fajnie mi się grało dawno temu w #theouterworlds. Jakież było moje zaskoczenie, że wyszły dwa dodatki od czasu premiery, jeszcze lepsze było to, że na g2a wyniosło mnie 3 dyszki (albo coś koło tego) za wersję już z dodatkami xD Uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Biegam sobie od nowa, strzelam do potworków, robię misję i jest elegancko :D
ps. gra ma wg mnie vibe borderlandsowy, co mi też bardzo odpowiada
#gry
acidd - Ostatnio nie miałem weny (po #!$%@? po Nightingale) i przypomniało mi się, że...

źródło: 20240313190628_1

Pobierz
  • 15
@acidd ja przeszedłem podstawkę na switchu, a na pc już z dodatkami. Dość krótka i liniowa jak na bethesde. Mało pobocznych questów i dość szybko można przejść na 100% ale bawiłem się świetnie :)
@SmugglerFan ehhh.. serio chcesz o to się kłócić? A silnik gry? Studio obsydian które robiło fallout NV? Nazywaj jak chcesz. ¯_(ツ)/¯ Może to dwa niezależne od siebie studia ale robią te same gry w innej oprawie ¯_(ツ)
Dla mnie to klon w innym świecie.


@slawomirus: przecież to zupełnie różne gry, Bethesda stawia na eksplorację dużych otwartych światów i sandboxowość gier.
TOW ma małe mapki które przechodzisz raz i pchasz fabułę do przodu, bliżej temu do mass effecta, albo starych kotorów.