Wpis z mikrobloga

Historia ku przestrodze żeby omijać grube laski niby faceci patrzą na wygląd.

Dziś spotkałem się poraz pierwszy z dziewczyna z Tindera laska to był istny Panzerwagen 5/10, widziałem jej zdj i wiedziałem że była gruba mimo to postanowiłem dać jej szanse i się spotkać.
Ona 20 lvl studiuje Pedagogikę ( kolejny red flag)
Na spotkanie tak jak się spodziewałem przyszedł Panzerwagen #!$%@?ła tonę makijażu mimo to było jej widać pryszcze na ryju takie prześwity nawet puder nie pomógł pryszcze nawet przy cyckach xD, ale mniejsza, poszliśmy na kawę gadka się kleiła mówiła że trafiala na gości którzy chcą tylko ruchania. Że pracuje w kwiaciarni studiuje itp. Coś tam gadaliśmy chyba godzinę zadzwonił telefon że stało się coś z mamą jej koleżanki i musi już lecieć no powiedziałem ok i wyszlismy na pożegnanie mnie uściskała i się rozstaliśmy. Patrzę 2 godziny po laska usunęła parę na Tinderze i mnie ze znajomych na FB xdd. Weź tu zrozum kobiety na spotkaniu byłem miły komplementowałem xD nawet grube mnie odrzucają poniżej mojej ligi. Więc jeśli laska jest gruba studiuje pedagogikę i kocha dzieci wiedz że coś jest nie tak. Lepiej ten czas spozytkowałbym grając gierki straciłem kasę na dojazd i czas.
#blackpill #przegryw #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow #pua
  • 57
  • Odpowiedz
@Geralt678: no ale gdyby jednak była zainteresowana to co byś z nią robił skoro w ogóle Ci sie nie podobała? (chyba nawet byś jej nie puknal jak tak Cie odrzucała jej waga... )
  • Odpowiedz
@Geralt678: Ja coś podobnego przeżyłem spotkalem się z parku z panną. Na zdjęcia trochę pulchniejsza ale ok mi to nie przeszkadza. Okazało się że te zdjęcie było zrobione jakieś 20 kg temu. Pogadaliśmy pochodziliśmy po parku do kawiarni iść nie chciała i się rozstaliśmy. Zachowałem się ok wobec niej. Myślę sobie żeby drugi raz się spotkać. A ona mi odpisała że przeprasza mnie ale ja nie spełniam jej wymagań xd. Babka
  • Odpowiedz
@Geralt678: kiedyś nie mogłem pojąć, że laski rozmiarów porównywalnych z Fiatem Ducato wymagania mają i tak z górnej półki, ale cóż, body positive i w ogóle takie czasy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Geralt678 może być tak, że ktoś na Twoim poziomie ją kiedyś zranił, zresztą jak mówiła że faceci chcieli tylko jednego to już możesz odczytać co myśli o facetach, i może chciała w ten sposób się zemścić, no i może czuje że to ona ma kontrolę, nie wiem - zgaduję. Chociaż jak bez słowa usuwa Cie ze wszystkiego, to jest to mega agresywne. często takie paszczury mają właśnie przerośnięte ego, to mechanizm obronny
  • Odpowiedz
że stało się coś z mamą jej koleżanki i musi już lecieć


@Geralt678: tak było xD dziwne, bo grube laski to się dawały pokroić za takich eleganckich kawalerów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@operatorkatapulty: no właśnie prawią im komplementy bo chcą być mili, albo podchodzą do tego w stylu: worek na głowię i za ojczyznę. Tylko, że robiąc to podbijają im ego przy okazji. Sami rozwalacie ten rynek
  • Odpowiedz
@Geralt678: trzeba było brać panzerfausta XD chłopie tu nie ma co dumać, nie spodobałeś jej się i tyle, olać svke, zapomnieć, next.
Sam miałem nie raz spotkania, że laska ok z wyglądu i niby gadka się kleiła ale miała np #!$%@?ący głos, była na erasmusie albo po prostu uważałem, że zdarzało mi się wdepnąć w coś mądrzejszego po drodze.
I dziwi mnie zdziwienie, że grube loszysko ma brać co co chce.
  • Odpowiedz
@Geralt678:

nawet grube mnie odrzucają poniżej mojej ligi

niby faceci patrzą na wygląd


Gdyby Cię miała skreślać za wygląd to nie umówiłaby się w ogóle na spotkanie, więc ani jej wygląd ani Twój nie ma tu nic do rzeczy, bo skreśliła Cię za coś innego xD

trafiala na gości którzy chcą tylko ruchania

na spotkaniu byłem miły komplementowałem


Zapewne zorientowała się, że komplementy są nieszczere i służą tylko temu żeby ją
  • Odpowiedz