Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tinder jest bez sensu.

Ostatnio dostałem lajka od jednej dziewczyny z mojego małgo miasta, zalajkowałem ją też i napisałem do niej. Czy księżniczka odpisała? Oczywiście, że nie.

Minął jakiś czas i się spotkaliśmy na mieście przez przypadek. Patrzę, a za jakis czas ona dodaje mnie na instagramie, facebooku i lajkuje moje zdjęcia. Napisałem do niej i nagle jest zainteresowana. Spytalem sie na jednym naszym wyjściu na herbatę czemu mi nie odpisała i powiedziala, ze za dużo do niej osób pisało xD szybko skonczylem znajomość, ale nie dlatego, że to powiedziała

To tylko pokazuje, że internetowo nic się nie da znaleźć, chyba że masz sesję zdjeciową jak w top model.

Druga sprawa, mam kilkadziesiąt lajków, pisze do tych dziewczyn z ktorymi mam pary i albo ghosting, albo po zaproszeniu na herbate czy spacer, po dniu czy kilku dni pisania piszą, że za szybko xDDDD i #!$%@? i po znajomosci, bo nie mam zamiaru codziennie pisać do księżniczek i ich zabawiać, bo same nie napiszą oczywiście. W pol roku przez tindera mialem tylko 1 randkę, mając frubo ponad 100 par, a reszta jak pisałem, twierdziła, że za szybko na spotkanie. To kolejne potwierdzenie, że te bzdury w stylu ,,musisz szybko zapraszać, bo ma x miejsc na twoje miejsce, to totalne bzdury"

Ja już tracę nadzieję, gdzie kogokolwiek poznać, jak księżniczki nawet sie spotkac nie chcą na durną kawę czy spacer

#tinder #zwiazki #badoo ##!$%@? #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
Spytalem sie na jednym naszym wyjściu na herbatę czemu mi nie odpisała i powiedziala, ze za dużo do niej osób pisało xD


@mirko_anonim: po pierwsze to często powiadomienie nie dochodzą
po drugie ja na fb raz ziomkowi odpisałem po dniu bo miałem wyciszone powiadomienia, a teraz się natworzyły te konfy z grupek fb, że się odnaleźć nie idzie
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Maxior99: też liczę na cud. Teraz z jedną piszę i znowu mi napisala nagle, że nie ma czasu na spotkanie, bo jej coś wypadło i uwaga nie pisałem do niej dzień, to się pewnie roznyślilem xD

Mam nadzieję, że sie spotkamy niedługo


· Akcje: Odpowiedz
@mirko_anonim: Tak, tinder jest bez sensu, zarówno z racji na dysproporcje (Olbrzymia nadwyżka mężczyzn), jak i cyniczność twórców, którzy wyczuwając sytuacje zaczeli tworzyć jakieś super duper konta premium, co sugeruje że jeśli nie zapłacisz, masz jeszcze mniejsze szanse na jakąkolwiek relacje.
@mirko_anonim:

twierdziła, że za szybko na spotkanie.


Widocznie nie spełniasz ich kryteriów. ¯\(ツ)/¯
Nie każdy będzie miał możliwość przebierania w laskach. Tak samo jak dużej części osób z Wykopu pozostaje branie co dają albo samotność.