Wpis z mikrobloga

#niewiemjaktootagowac #kierowcy #alkohol #wypadek
Faktem jest, że gość zabił człowieka samochodem. Faktem jest, że popełnił przestępstwo.
Ale ten nagłówek...
Serio ręce mi opadają. Ktoś kto ma 0,3 promila NIE JEST pijany. Nie jest nawet POD WPŁYWEM alkoholu. Według polskiego prawa jest co najwyżej PO SPOŻYCIU alkoholu.
A faktycznie mógł 5 minut wcześniej zjeść batonika z advocatem.
dominowiak - #niewiemjaktootagowac #kierowcy #alkohol #wypadek 
Faktem jest, że gość ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-03-12_093830_spottedlublin.pl

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Serio ręce mi opadają. Ktoś kto ma 0,3 promila NIE JEST pijany. Nie jest nawet POD WPŁYWEM alkoholu. Według polskiego prawa jest co najwyżej PO SPOŻYCIU alkoholu.


@dominowiak: powinno byc 0,0 ale sekta alkoholowa w polsce ma sie swietnie XD
  • Odpowiedz
@dominowiak: Nie znamy szczegółów człowieku. To jak ostatnimi czasy jakiś kierowca potrącił śmiertelnie dziecko. Oczywiście wypok i media głównego ścieku chciały od razu przeprowadzić lincz, a później się okazało, że 8letniego chłopca nie pilnowali rodzice i w nocy, tzn. po ciemku znalazł się na nieoświetlonej drodze bez żadnej kamizelki, ani nawet odblasku.
Tutaj typek był pod wpływem alko, ale nie znamy sytuacji i okoliczności w jakich się ten wypadek spowodował.
  • Odpowiedz
idź do lekarza, bo masz jakieś problemy z metabolizmem


@wowowicz: Dziękuję za troskę, ale nie widzę nic dziwnego w tym, że jak mam np. w niedziele spędzić 5 lub więcej godzin w samochodzie, to nie mam ochoty w sobotę być na kacu. Chcę być na takie trasy świeżutki i silny. Myślę, że społeczeństwo by skorzystało jakby więcej ludzi miało moje nastawienie.
  • Odpowiedz
do głąbów którzy bronią tego artykułu - wy wiecie przygłupy, że 0.3 promila to będzie po jednym wypitym piwie a po godzinie już można jechać legalnie?
Mowa o dorosłym, przeciętnym mężczyźnie. Ci bardziej zbudowani pewnie będą mieć trochę mniej nawet.
Więc jeśli po piwie czujecie się pijani, to współczuje
  • Odpowiedz
@wstanczyk: nie sugerowałbym się tym, że na Spotted napisali "we krwi". Nieco niżej w tym artykule jest napisane, że "Wynik wskazał ponad 0,3 promila alkoholu organizmie" - także myślę, że tam nikt się raczej nie zastanawia czy "we krwi" czy "w wydychanym powietrzu" i dla nich to po prostu jeden #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
nie sugerowałbym się tym, że na Spotted napisali "we krwi". Nieco niżej w tym artykule jest napisane, że "Wynik wskazał ponad 0,3 promila alkoholu organizmie" - także myślę, że tam nikt się raczej nie zastanawia czy "we krwi" czy "w wydychanym powietrzu" i dla nich to po prostu jeden #!$%@?.


@jumpel: mogę się mylić, ale jeśli u sprawcy wypadku baton pokaże cokolwiek, to od razu jedzie na badanie krwi. ale mogę
  • Odpowiedz