Wpis z mikrobloga

Dalej 10zł za butelkę?


@Radek41: jeszcze jak. To Pepsi i Cola takie łapczywe jebią giga marże i jeszcze rząd dowala podatków. Biedronkowa z 30% tańsza.
  • Odpowiedz
@Radek41: Niemcy zarabiają więcej więc muszą mieć taniej. W xkomie niemieckim Iphone 15 plus w przeliczeniu na polskie 3800zł, w polskim xkomie 5000zł, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@OpanowacBajzelCzas W Niemczech bywa po prostu różnie. Wiadomo, niższy VAT powoduje od razu 4% handicap I urządzenia elektroniczne często bywają tańsze, ale jak widzę pałowanie wiplera do pepsi, czy czekolad w promocji, podczas gdy kilo NAJTAŃSZEJ piersi z kurczaka to 45zl, a godzina pracy blacharza to 150€ ,to mam lekką beczkę ( ͡º ͜ʖ͡º)

OP poleruje buzdygana do czekolad i napojów dosyć często, to znany troll na
  • Odpowiedz
W Niemczech bywa po prostu różnie. Wiadomo, niższy VAT powoduje od razu 4% handicap I urządzenia elektroniczne często bywają tańsze, ale jak widzę pałowanie wiplera do pepsi, czy czekolad w promocji, podczas gdy kilo NAJTAŃSZEJ piersi z kurczaka to 45zl, a godzina pracy blacharza to 150€ ,to mam lekką beczkę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kurczakos1: Oczywiście, że tak. Ogólnie problem z ludźmi jest taki, że naszym społeczeństwem
  • Odpowiedz
@kurczakos1 no to mniej więcej rozumiem że co innego sprzęt robiony za granicą a sprzedawany w kraju a co innego usługi w kraju bezpośrednio
Aż tak głupi nie jestem
Tutaj po prostu nie doprecyzowałem że właśnie chodziło mi o ten sprzęt a telefony itp bo to jest zawsze na świeczniku wśród tych wszystkich którzy porównują te ceny że w Niemcach taniej:)
No a drugi argument to wiadomo w Niemcach taniej a my
  • Odpowiedz