Wpis z mikrobloga

Oświadczam że nienawidzę pracować.

Całe życie jestem zmuszony do wysiłku by przeżyć, wysiłku który jest zupełnie nieadekwatny do korzyści. Uważam że życie to oszustwo a przynajmniej moje, ale nikogo nie obwiniam poza sobą. Na ten moment nie potrafię zarobić takich pieniędzy by w najbliższych latach osiągnąć wolność finansową, więc jestem skazany na męki wieczyste chyba że wcześniej umrę przez słabe zdrowie.

#niedzielawieczur #przegryw #pracbaza
itookapillin_remiza - Oświadczam że nienawidzę pracować. 

Całe życie jestem zmuszony...

źródło: 22

Pobierz
  • 12
@macan zdziwiłbyś się, zwykle ludzie łapią pracę bo zarobki, idą na studia uczą się tyle lat a potem odkrywają czy im się ta praca podoba czy nie. A gdyby nie patrzeć na zarobki? Co było by taką rzeczą co sprawiało by ci przyjemność? Dla mnie taką rzeczą byłby serwis rowerowy, ale nie jako biznes w jako praca wlansie, gdyby jeszcze trafili się tam ogarnięci ludzie to już wgl chodziłbym do tej pracy
@Lordon: a za co byś żył? Na moim przykładzie: chętnie bym się zatrudnił w saunarium jako saunamistrz. Kiedyś nawet pisałem do aquaparku, czy nie chcieliby mnie za darmo przyjąć (wtedy robiłem na 4 brygady i byłem chętny, by za darmo na niepełny etat pracować i macha ręcznikiem, nauczyć się tego), odpisali ze przekażą temat dalej i najwyżej się odezwa, nie odezwali się.

Niemniej obecnie już nie pracuję na 4 brygady, swojej