Wpis z mikrobloga

#ipad #apple #elektronika #tablety
Mirki pomóżcie mi z wyborem nie mogę się zdecydować czy zakupić ipada air 4 czy ipada 10 gen bo oba są w tej samej cenie. Z jednej strony air 4 ma lepszy laminowany ekran czy jak to się tam mówi i jest lepiej wykonany i ma obsługę pencil 2 gen. Z drugiej strony jest starszy od ipada 10 gen o 2 lata przez co będzie miał krótsze wsparcie. Ciężki temat, a co wy byście wybrali patrząc na to że oba kosztują tyle samo.
  • 6
  • Odpowiedz
@lubiep: air lepszy. Ekran to spora różnica. Ale czekaj teraz, bo ponoć jeszcze w marcu mają pokazać nowe modele, więc ceny powinny spaść.
  • Odpowiedz
@lubiep Ja też myślę, że air lepszy. Widziałem w sklepie tego podstawowego iPada 10 generacji to miał ekran jak w jakimś tanim chińskim tablecie za 500zł. Aż nie mogłem uwierzyć, że Apple sprzedaje takie dziadostwo w 2024 roku.
  • Odpowiedz
@MrPrado30: oni go zrobili z myślą m.in. o szkołach - ten ekran ma być łatwy i tani do wymiany, jak go ktoś potłucze (i dlatego też jest kompatybilny z tym najtańszym pencilem 1. gen.). A przynajmniej tak to apple tłumaczyło, jak wprowadzono tę różnicę.
  • Odpowiedz
@lubiep: ja mam ipad air 4 gneracji prawie 3 lata i to swietny sprzet z drugiej strony jak liczysz na long term zakup to nie wiem czy nie probowac wyrwac jakos na promocji 5 generacji szczegolnie, ze zaraz premiera kolejnych i beda obnizki :)
  • Odpowiedz
@MrPrado30: oni go zrobili z myślą m.in. o szkołach - ten ekran ma być łatwy i tani do wymiany, jak go ktoś potłucze (i dlatego też jest kompatybilny z tym najtańszym pencilem 1. gen.). A przynajmniej tak to apple tłumaczyło, jak wprowadzono tę różnicę.


@Jcdx jak ładnie wytłumaczyć używanie przestarzałej technologii przy wygórowanej cenie, jeżeli serio w to wierzysz to trochę mnie przeraża
  • Odpowiedz