Wpis z mikrobloga

#famemma
najbardziej mnie śmieszy jak z Wampira, Lizaka i Mindy robili takich mega kozaków, a dostają wpierd*l, Wampir - rusza się jak wóz z węglem, jest wolny, w sumie to chyba ma jedną technikę i owszem dla freaków jest dość mocny, ale nie na wszystkich, bo wpadnie taki Wielki Bu i go rozjedzie bardziej niż Norman, Lizak? najmana nie liczę bo to najman, ale wczoraj od Sejczento dostawał cepy i chwiał się na nogach, zresztą ja rozumiem kg różnicy, ale wtedy takie walki się po prostu nie bierze "pewnie trener tak zdecydował żeby mieć %% od przegranej xd), Minda? kolejny wóz z wunglem, jak by mu kogoś dali bardziej dynamiczniejszego to by padł jak mucha w pierwszej rundzie.

Akadamia Pana Kleksa, SEJFY PL;, JESTEŚMY YEBNIĘCI. xd
  • 3
  • Odpowiedz
najbardziej mnie śmieszy jak z Wampira, Lizaka i Mindy robili takich mega kozaków, a dostają wpierd*l, Wampir


@OscarGoldman: Generalnie ci ''prawdziwy sportowcy'' są zawsze tak samo zabawni w pewnych kwestiach. Większość z nich przychodzi do freków jest arogancka i wywyższa się patrząc z góry na wszystkich za zasadzie bo ja jestem prawdziwy sportowiec a później dostają na dziurę i nie wiedzą co się dzieje. Większość z nich nie różni się mentalnie
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: Był jeszcze ten syn Okninskiego robiony na wielkiego zabijake, a 30 kg lżejszy Kornik go #!$%@?ł XD Ferrari jakby nie trenował jeszcze boksu u Arturo i zapasów u Roszkiewicza to z Okninskim pewnie zadnej walki by nie wygrał XD
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: at akademia sportow walki to takie guwno przeciez mirek jako trener siedzi na treningu bo miał raka i jak tu trenować z takim treneremx D do tego kazdy z tej akademii ma #!$%@?ą stójke i zapasy a ten mirek to chyba tylko bjj tam głównie pokazuje
a jedna główna taktyka na każdą walke to darcie mordy presja i ze boi sie ciebie
  • Odpowiedz