Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smutny_kojot: wystarczy poczytać te wysrywy co tu piszesz. Twoje komentarze do odpowiedzi i jak na nie reagujesz. Nie wchodzisz w merytoryczną rozmowę. Po twoich wypowiedziach wnioskuję, że życie znasz tyle co przeczytałeś na wykopie.
  • Odpowiedz
żywych ludzi, widzących, myślących, czujących, cierpiących, bojących się śmierci.


@Serrrek: Pytałem wcześniej. Czy w takim razie osobę pozbawioną tych bodźców, np. pod znieczuleniem ogólnym bądź innym wyłączeniem świadomości można już zabić?
  • Odpowiedz
  • 2
@N331

@hutehut: myślę, że lewica sie boi wyników referendum, frekwencji, to ciśnie po Hołowni. Dudas nawet pigułki dzień po nie podpisze.


Ale tak, piękna hipokryzja wytkana lewicy 😆


Bo co to za bzdura że jakiś katol z Podkarpacia będzie decydował czy Juleczka w wawie będzie mogła zrobić aborcję. Referendum to głupota.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot:

No i przeskoczyłeś płynnie do następnego wątku. Odpisałem ci na pytanie jaka jest różnica między aborcją, a mordowaniem Ukraińców przez Rosjan, bo o to pytałeś. Chętnie poczytam co o tym sądzisz, zanim przejdziemy do innych tematów.
  • Odpowiedz
@Meeeh: Na razie to lewaki pięknie kwiczą, bo nawet ich sojusznicy polityczni nie będą realizować tak debilnych postulatów xD

Btw polecam zapoznanie się z definicją pojęcia "argument"
  • Odpowiedz
Na wojnie giną ludzie, podczas aborcji nie


@CosyGrave: A w związkach homoseksualnych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach heteroseksualnych.
  • Odpowiedz
@hutehut: mam nadzieję, że fur deutschland zrozumie ostatecznie, że lewica to nie jest kandydat na koalicjanta, tylko banda rozwydrzonych #!$%@? nie widzących dalej niż czubek własnego nosa.
  • Odpowiedz
@Serrrek: Definicji jest wiele. Ja uważam, że komórka staje się organizmem (a więc człowiekiem) ok. 2 tyg. po zapłodnieniu. Najważniejsze pytanie brzmi, czy kryterium decydowania o jego/jej być albo nie być ma być zdolność do odczuwania bodźców zewnętrznych czy świadomość istnienia wymagana do zadecydowania o własnym losie, którą z oczywistych względów nabędzie później.
  • Odpowiedz
niech każdy robi aborcje kiedy chce i jak chce. Co komu do tego?


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: myślę, że gdyby czempionem aborcji nie była upośledzona Lewica z najdebilniejszymi możliwymi hasłami i argumentami, to może już każdy by mógł. Na pewno by nie zaszkodziło ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz