Wpis z mikrobloga

Ja sobie wyobrażałem, że przebrnę przez ten najgorszy okres mało dziecka, którym się będzie zajmować żona a ja będę miał kumpla z którym będziemy mieli takie stosunki równe, będziemy się interesować tym samym, będziemy sobie dyskutować - tak go wychowywałem z tą myślą. Tymczasem jakby się okazało, że z tego wcale nie to wyszło. Tego nigdy nie przewidywałem, że będzie niezadowolony z istnienia, z życia...
#antynatalizm #beksinski #przegryw #samobojstwo
schizoid92 - Ja sobie wyobrażałem, że przebrnę przez ten najgorszy okres mało dziecka...
  • 6
  • Odpowiedz
@janekhe: Tomasz Beksiński w rozmowie z rodzicami, Zdzisławem i Zofią Beksińskimi. To jest fragment tylko. Po prostu zbyt wczesne w stosunku do wieku zgłębienie sensu życia prowadzi do totalnej zapaści, bo trzeba naprawdę mieć wszystko głęboko przemyślane żeby nie popaść w głęboką depresję. Zdzisław dawał ujście swoim lękom w postaci twórczości, przygodny alkoholik zabija je butelką, Tomek póki miał pasję w radiu też wzbijał się na wyżyny póki nie dotarł również
  • Odpowiedz
Tomasz Beksiński w rozmowie z rodzicami, Zdzisławem i Zofią Beksińskimi. To jest fragment tylko.


@bylem_simpem: sprawdzilem i z tego co widze to nie sa prawdziwe nagrania tylko jakas scenka odegrana do filmu, szkoda
  • Odpowiedz
  • 1
@janekhe: w Ostatniej Rodzinie była scena takiej rozmowy zrobiona na podstawie około trzygodzinnego, prawdziwego nagrania
to jest z filmu dokumentalnego "Z Wnętrza" albo "Album Wideofoniczny", już nie pamiętam dokładnie, ale żadna scenka - oni na prawdę tak ze sobą rozmawiali

  • Odpowiedz
@schizoid92: dzieki bardzo, zapoznam sie. Bylem pewny ze kiedys widzialem prawdziwe nagranie jak mowil cos podobnego ale nigdzie tego nie moglem znalezc, moze w koncu sie uda
  • Odpowiedz