Wpis z mikrobloga

Zostałem zaproszony na kolejny etap rozmowy do firmy, która moim zdaniem nie powinna nawet brać mnie pod uwagę, biorąc pod uwagę to, co napisałem w moim CV, że moje doświadczenie skupia się na front-endzie. Na rozmowie wyraźnie powiedziałem to samo, tzn. że moje umiejętności koncentrują się na front-endzie, ale przedstawiłem również moje obecne umiejętności techniczne. Firma potrzebuje specjalisty od IT do projektu, który obejmuje rozwój nowego e-commerce z konfiguratorem zamówień, który musi być zintegrowany z ich systemem ERP. Potrzebują kogoś, kto będzie w stanie ogarnąć całość, a mimo to jestem już na ostatnim etapie rekrutacji. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, co to za mina? Czy to ja mam wyjaśniać, że to jest mina?

#programowanie #it #programista15k
  • 6
  • Odpowiedz
@Odki: Od jakiegoś miesiąca obserwuję dziwne ssanie na rynku na programistów Delphi. Może chcą cię stopniowo wkręcać w jakąś bardzo starą technologię?
  • Odpowiedz
@Odki: Potrzebują kogoś na gwałt i liczą, że jako tako ogarniesz temat a w międzyczasie będą szukać prawdziwego specjalisty. W każdym razie łatwiej będzie im ciebie #!$%@?ć niż tobie szukać kolejnej pracy.
  • Odpowiedz