Wpis z mikrobloga

@jmuhha spójrz na trendy, ludzie uciekają z takich miejsc do dużych miast a taka inwestycja zwraca się dlugimi latami. Już teraz pewnie byłby spory problem z wynajęciem wszystkich mieszkać a za kilka lat może być dużo gorzej. Ci co chcą mieszkać na wsi najczęściej mają domy rodzinnew ktore odziedziczą
  • Odpowiedz
@jmuhha: U mnie na wsi mieszkania w takim bloku chodzą po 250-270k (47m2). Do tego drogie ogrzewanie + czynsz do spółdzielni wychodzi 1000-1100 zł miesięcznie (zaliczka na ogrzewanie pobierana przez cały rok).
  • Odpowiedz
@jmuhha: teraz Ukraińcy tak jest że są. Ale gdy będą mieli więcej pieniędzy lub znajdą lepszą pracę gdzieś indziej to nie masz pewności czy za rok dalej będziesz ich miała. Również nie wiem czy tak chętnie weźmiesz takich Ukraińców ze względu na ryzyko nie opłacania mieszkania. Nie jesteś w większości przypadków wynajmować mieszkania na umowie "wynajmu okazjonalnego", bo nie mają gdzie się wyprowadzić.
  • Odpowiedz
U mnie na wsi mieszkania w takim bloku chodzą po 250-270k (47m2). Do tego drogie ogrzewanie + czynsz do spółdzielni wychodzi 1000-1100 zł miesięcznie (zaliczka na ogrzewanie pobierana przez cały rok).


@Maka0: U mnie 1-2k za m^2 i nie można sprzedać xD Znam kilku ananasów z takich bloków to czasami opowiadają że połowa mieszkańców nie płaci czynszu i mają odciętą wodę do całego bloku w trakcie większych kryzysów w sezonie rozliczeniowym
  • Odpowiedz