Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: BTW

Wytłumaczysz mi o #!$%@? ostatnio chodzi z gotowaniem w rękawiczkach? Domyślam się, że to ma wyglądać higienicznie, ale nie wyobrażam sobie w jaki niby sposób miałoby to być bardziej higieniczne, od używania gołych dłoni


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: zapewne byłoby higieniczniejsze gdyby były właściwie użytkowane, ale często jest tak że tymi rękawiczkami obsługa odbiera telefony albo drapie się po ryju i cholera wie co jeszcze...
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Na wykopie każdy jest programistą 15k i cały czas "drogo", "kto to kupuje", "tylko frajer daje napiwki" xD
Ale najlepiej żeby za darmo było. Na szczęście w takich lokalach klientów nie brakuje i mogę jeść sobie co chce. Wykopki by chciały abym też jak oni jadł ziemnory i schabowego, wielcy programiści 15k xD tymczasem mi daleko do takich zarobków, a jadam w gastro i chętnie daje napiwki
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Otóż to. Ludzie są przyzwyczajeni do niskich cen i myślą że w biedrze kupią goudy mlekovity pół kilo za 15 zł, Do tego polędwicy sopockiej z azotynem sodu, chleb z lidla i sobie zrobią taką samą kanapkę w domu tanim kosztem. Otóż nie. Tutaj się płaci za jakość składników a ta jest inna. Wystarczy pojechać do pierwszego lepszego sklepu włoskiego w Polsce zeby zobaczyć, że 200 gramów parmezu kosztuje 35
  • Odpowiedz
tymczasem mi daleko do takich zarobków, a jadam w gastro i chętnie daje napiwki


@Vadzior: zatem biedny nie jesteś, to możesz. ja bym 38zł za pajdę chleba nie dał i tyle ;p
  • Odpowiedz
@tellet: 22 zł płacę za 2 daniowe domowe obiady, gdzie micha jest napakowana żarciem. Mam 3 dania codziennie do wyboru, od schabowego po lazanię. Beka z frajerów.
  • Odpowiedz
@fizzly: To nie jest pewnie rzecz do daily jedzenia, jadłem tego typu kanapki z raclette we francji, jeszcze jak nie było wysypu rolek z tymi podgrzewanymi serami. Generalnie tłuste, słone i zaklejające, ale na dwie osoby jak na filmie była mowa to fajna odskocznia.
No biedy nie klepie, ale skoro takie miejsca są i są chętni na nie to co toczyć pianę o to, że ktoś się tam stołuje. Albo gadać
  • Odpowiedz