Wpis z mikrobloga

#inpost #allegro

Mirki, trochę zwiechę złapałem, robiłem zwrot allegro, podchodzę do paczkomatu, wybieram wielkość skrytki, otwieram zdalnie telefonem, a w środku jest już jakaś paczka. Nigdy mi się to nie zdarzyło, ale że byłem na lekkim cyku i się śpieszyłem, to wsadziłem też swoją, zamknąłem, dostałem na maila potwierdzenie. Ale teraz tak rozkminiam, czy tej drugiej paczki tam nie powinno być?
  • 5
@BooB: Można było zadzwonić na infolinię. Obecnie są dwie możliwości. Skrytkę ogarnie kurier. Skrytkę otworzy gość od drugiej paczki i masz pozamiatane: zabierze obie.
@BooB: @fishery Baaardzo często jak ktoś nadaje zwrot/paczkę bez etykiety to wsadza paczkę, #!$%@? drzwiczkami skrytki i idzie w #!$%@?. A trzeba jeszcze na ekranie potwierdzić "przesyłka w skrytce/kończymy na dziś". Bez tego system anuluje nadanie i traktuje skrytkę jako pustą. Potem wchodzisz Ty, nadajesz, paczkomat otwiera Ci "pustą" skrytkę z obcą paczką w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fajnie jak zadzwonisz na infolinię i im o
@Techn9cian: no właśnie wszystko zgłosiłem, dobrze że swoją paczką i tak okleiłem etykietą zwrotu z jego numerem. Nie wiem w ogóle czemu wsadziłem tam swoją paczkę, mogłem anulować i otworzyć inną skrytkę przecież (np większą), tylko wtedy w moich stykach pojawiła się zajebista myśl że pewnie przy nadawaniu to można wrzucać kilka paczek do jednej skrytki :P