Wpis z mikrobloga

#pizza czy nikt nie zauwazyl ze pizza ze sklepow jest pomniejszona? Np.Dr.Oetkera? Gdy wejdziesz na google,nigdzie o tym nie pisza.Czy firmy produkujace pizze do sklepow oplacily googla za zmowe milczenia?W #!$%@? dziwne
  • 19
@etepetete: w sensie że taki dr.oetker powinien na opakowaniu #!$%@?ąć wielki napis w stylu -10% wagi?
Czy wydać oświadczenie na swojej stronie czy jak?
Nikt o tym nie pisze pewnie dlatego że to gównopizza z mrożonki i w sklepach widzę że tylko imigranci z byłego ZSRR i inni murzyni to kupują. Nawet dzisiaj w Dino murzyn przede mną kupował dwie takie xD
Natomiast o powszechności samego zjawiska jak najbardziej media mówią
zre te pizze od kilkunastu lat.Podchodzi mi w #!$%@?,pomimo ze mnie stac zeby ta #!$%@? firme kupic!! Ale mogli chociaz na stronie firmowej cos o tym wspomniec.I na to mam w #!$%@?.Owszem,to mrozonka ale najlepsze ciasto jak wiesz jak mrozone ciasto ogarnac.kiedys znajomym te pizze przyrzadzilem to #!$%@? nie wierzyli ze to mrozona ze sklepu.Historii tej pewnie i tak nie zrozumiesz.Pozdrawiam.
@Vadzior: jakby mnie było stać i tak emocjonował mnie temat to bym kupił tego Oetkera i produkował pizzę w starej gramaturze.

@etepetete nie wpadłeś na to? Pieniądze są po to żeby spełniać marzenia, a skoro masz wystarczająco wiele to popatrz, możesz kupić firme i albo kazać pizze w starej gramaturze produkować albo wydać polecenie żeby informacje o zmniejszeniu gramatury zamieścić na stronie. To takie proste, po co aż tak się denerwować.
@ZielonaOdnowa: ale nie zawsze bylem zarobiony.a ta picka robila mi dobry humor.To bylo dla mnie odstoja od biedy.Posmakowala mi.I to nie wporzo moim zdaniem ze zmniejszaja i nie informuja tych,dla ktorych ta gowniana mrozona pizza zastepywala domowy obiad.Pozdrawiam
@ZielonaOdnowa: Gloryfikuje tylko na podstawie osobistych przezyc.Jezeli tego nie pojmujesz to sobie odpusc.nie zrozumiesz.Roznica polega na tym ze ty nigdy biedy nie zaznales.Dziekuj opatrznoscni lub przypadku.Ta,twoim zdaniem mrozonka zdupy byla kiedys moim marzeniem,kiedy bywalem materialnie biedny.I sentymentalnie nie raz ja kupuje i przypomina mi najgorszy okres w moim zyciu,kiedy ty srales w pieluchy.Bez urazy ale nie szanujesz innych.a teraz idz swoja droga a ja ide moja.Moja droga?Wydawac kase i sie bawic
@etepetete: Ja się wychowywałem z 6 rodzeństwa w latach '90, Ojciec prowadził małe gospodarstwo rolne, mam pewne pojęcie co to bieda, nie mam jednak żadnych podstaw by to gloryfikować czy przekładać na moje dzisiejsze życie, mam ponad 30 lat i czas kiedy nie mogłem sam zarabiać dawno za sobą.
Ja nie szanuje ludzi, chyba tu możesz mieć rację bo sam szacunek jest rzeczą bardzo subiektywna.
Ty zwyczajnie #!$%@? głupoty obrażając się