Wpis z mikrobloga

#protest #protestrolnikow #policja

Czy ktoś może powiedzieć co złego zrobił policjant ze zdjęcia na proteście rolników - bo jeśli coś złego zrobił to należy się faktycznie domagać od obecnego rządu co najmniej pewnych zmian - bo nie znalazłem żadnych zarzutów płynących w jego kierunku? Czy to po prostu tępa, konfo-pisowska propaganda?
aarahon - #protest #protestrolnikow #policja

Czy ktoś może powiedzieć co złego zrobi...

źródło: zzzzzzzz2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@aarahon: To jest dokładnie pisowska propaganda. Liczę na to, że służby się tym zajmą, bo to było zaszczucie niewinnego człowieka. Trolle wyzywają go od prowokatorów, przestępców, a nie mają na niego ani jednego materiału potwierdzającego jakiekolwiek wykroczenie z jego strony. Wklejają zdjęcie jakiegoś wyciągającego kostkę brukową, kompletnie inaczej ubranego, któremu nie widać twarzy.

Tak działają pisowskie trollownie, niszcząc niewinnych ludzi tylko dla celów propagandowych.

Trzeba nagłaśniać tę sprawę pisowskich trollowni. Musi
  • Odpowiedz
  • 4
@Konfederusiusz: wiesz, to że nie ma materiałów pokazujących co złego zrobił to jedno. Ja rozumiem, nie każdy chodzi i nagrywa. Mi chodzi o to że wobec tych mężczyzn nie pojawia się żaden zarzut oprócz tego że byli prowokatorami. Przecież jakby nimi byli to ktoś by powiedział "rzucali kostką w rolników" albo "weszli w tłum rolników i podjudzali do bójki" a tymczasem nic takiego nie pada. Nawet ten argument z rzucaniem kostką
  • Odpowiedz
@Vender: Buty u tych kolesi tu są siateczkowe. Rolnikowi buty świeciły się jak psu jajca z lewej strony, miał buty ze skóry. To tak jakby mieć czarne buty do biegania i czarne lakierki i powiedzieć, że to podobne buty.
  • Odpowiedz