Wpis z mikrobloga

#footballmanager
Zdarzyła wam się kiedyś kontuzja w trakcie meczu bramkarza? Albo czerwona kartka?
W lidze w której gram na ławce można mieć 5 zawodników i przeprowadzić 5 zmian. Gdybym zabierał na nią bramkarza zmniejsza mi się liczba zmian, żeby coś zmienić w razie niekorzystnego wyniku
  • 8
  • Odpowiedz
@maateusz123 zdarzyła. Tomas Muller dał radę dokończyć na bramce xd ja też nigdy nie biorę bramkarza na ławkę, o ile nie mam więcej miejsca niż potrzeb - w lidze. W pucharach i klasykach biorę, ta gra nie takie pranki mi robiła xd
  • Odpowiedz
Zdarzyła wam się kiedyś kontuzja w trakcie meczu bramkarza? Albo czerwona kartka?


@maateusz123: kontuzja tak i to w jednym meczu kontuzje złapał podstawowy bramkarz, a pod koniec meczu rezerwowy bramkarz. 2024
  • Odpowiedz
Zdarzyła wam się kiedyś kontuzja w trakcie meczu bramkarza? Albo czerwona kartka?


@maateusz123: kontuzje bramkarza w meczu to tak średnio 1, no może 2, w sezonie, ale to głównie te "lekkie" pomarańczowe, które rozchodzi. Poważne (typu walnął łapą w słupek i się połamał) b. rzadko, mniej niż 1 na 2-3 sezony.
Czerwone kartki - w starszych częściach rzadkość, obecnie (ostatnie 3 lub 4 wersje) nie pamiętam, żeby którykolwiek złapał nawet żółtą.
  • Odpowiedz