Wpis z mikrobloga

@SirSherwood: rip do teraz mam naklejki i wszelakie karty i figurki z DB, swego czasu jak lecialo na RTL 7 nagrywalem kazdy odcinek na VHS, poki co sie kurza na strychu, szkoda chlopa choc juz samej serii nie warto bylo kontynuowac o ten super
@Spokesboy: Ciężko mi mówić, bo byłem wtedy gówniakiem i nie pamiętam, ale pewnie unikatowość, nic takiego innego nie było w telewizji. W sensie "kreskówka" która była bijatyką, i to nie tylko taką zwykła, ale taką jeszcze z przytupem, miała ciągle rozwijająca sie historie, a nie co odcinek bohaterowie zapominali poprzednie wydarzenia i nowa historia, kolorowe charakterystyczne postacie, no i sama muzyka i animacja były fenomenalne.
@SirSherwood: na poczatku lat 90-tych w Polsce o dziwo emitowano sporo anime na polonii 1 i rtl7. Kapitan tsubasa, dragon ball, sailor moon to kultowe bajki, sam pamietam jak raz na polonii lecial jakis odcinek sailor moon i akurat byla z scena z golymi babami to byl chyba pierwszy raz jak zobaczylem gole cycki xD
@budyn ale wywaliło ceny w kosmos. Ja 10 lat temu zwykłego DB kupowałem po 9 zł chyba na gildii. Szkoda, że nie kupiłem całości xd
Kolorowy ponad 50 zł, no sporo. Ale ładne wydanie, trzeba przyznać