Wpis z mikrobloga

@SirSherwood: Ten człowiek w zasadzie stał się prekursorem wszelakich shounenów jakie znamy dzisiaj. Naruto, One Piece, Black Clover, Mashle, to wszystko by nie powstało gdyby nie Dragon Ball. Wszyscy twórcy tych dzieł czytali za młodu Toriyame. Twórca Boruto nawet przyznał, że jak nie ma pomysłu to zagląda do Dragonball w celu znalezienia inspiracji. Facet to legenda, moim zdaniem znacznie większą niż taki Miyazaki czy Miyazaki (dużo w popkulturze japońskiej tych Miyazakich)
@SirSherwood ehs, wielka szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pamiętam jak nagle pojawił się Vegeta, który był tak silny, że bałam się przez wiele odcinków, że jednak pokona Son Goku. A potem wpadł w oko Bulmie i stał się dobry () Uwielbiałam oglądać te bajkę, choć przyznam, że odcinki z tych turniejów, gdzie walczyli dłużyły mi się czasami. Pamiętam, że chyba na
@SirSherwood: co zabawne ostatnie dwa tygodnie jakoś tak mnie ruszyło nostalgicznie i na jutubku oglądałem jakieś materiały poświęcone DB i Akirze czego nie robiłem od przeszło 15 lat - superki już prawie nie widziałem, tam może pierwszy akt się przebiłem, ale jestem dzieckiem lat '90 i DB i DBZ maniaczyłem jak #!$%@?, w kumplami na podwórku się ganialiśmy i zamienialiśmy w super sayan on dialy basis. DB na bank miał wpływ
@SirSherwood:
Polecam mangę. Nigdy nie miałem mangi ale parę miesięcy temu skusiłem się na Dragon Ball. To jest nowa edycja kolorowa. Co kwartał wychodzi nowy tom. Zatrzymało się na pierwszej wizycie Vegety.
Czytaliśmy z dziećmi, bo jeszcze za mali na anime. Bardzo im się podobała, tylko trzeba uważać na pustelnika zboczucha :)

Jak zaczęliśmy, to dzieci nie chciały nic innego czytać już :)
budyn - @SirSherwood: 
Polecam mangę. Nigdy nie miałem mangi ale parę miesięcy temu s...

źródło: 1000004792

Pobierz