Wpis z mikrobloga

#polityka #tvpis #tvpinfo

Na PiS nie głosowałem ale szczerze tęsknię za Wiadomościami, TVP INFO oraz wszelakimi ichniejszymi programami publicystycznymi.
Zawsze było interesująco, głośno, z napięciem, z rozmachem. Każdego dnia z ogromną ciekawością i przyjemnością odpalało się kanały telewizji publicznej. Po dziennej dawce takich informacji człowiek z podwyższonym ciśnieniem lepiej funkcjonował.
Teraz to wszystko takie nijakie...
stanley___ - #polityka #tvpis #tvpinfo

Na PiS nie głosowałem ale szczerze tęsknię za...

źródło: z22641650Q,Wiadomosci-o-reakcjach-na-Marsz-Niepodleglosci

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@stanley___ sam oglądałem regularnie szczujnię, żeby troche się pokatować tą propagandą. Kiedy jej zabrakło, to miałem tak jak ty. Brakowało mi tych chorych emocji. "Kiedyś były czasy, teraz nie ma czasów". i9:30 praktycznie nie oglądam, bo właśnie nic się tam nie dzieje.
Ale po jakimś czasie stwierdzam, że jednak dobrze na zdrowie psychiczne wpływa brak tego szczucia tvpis.

Po tym doświadczeniu dopiero uświadomiłem sobie jak działają dzisiejsze media. Muszą wzbudzać skrajne emocje,
  • Odpowiedz
  • 1
@woojt: Miałem dokładnie tak jak Ty z tym że dziś mi tego brakuje. Ja na szczęście potrafię zanurzyć się w tej propagandzie utrzymując jednak świadomość, trzeźwość umysłu.
  • Odpowiedz
  • 0
@stanley___ jasne, na mnie też ta propaganda nie dzialala, jestem ostro antypis. To było takie guilty pleasure i ciekawość, jak znowu można nakłamać, jak naszczuć na opozycję, jakie techniki wykorzystają, itp.
Niby można republikę puścić i będzie to samo co tvpis albo nawet gorzej, ale to jednak nie to samo, bo to prywatna stacja. Niech sobie gadają co chcą (byle w granicach prawa). Jak ta propagandą była sponsorowana naszymi wspólnymi pieniędzmi, to
  • Odpowiedz
@woojt: a ja za to wolałem tamtą szczujnie bo przynajmniej nie wpuszczali do studia starego babska, które mówi, że uczy swoje 4letnie wnuczki masturbacji. A żeby tego było mało siedzące obok kobiety z piekła jej przyklaskują i warczą na jednego zaproszonego tam faceta. Cudowna odmiana bo chociaż tamta propaganda była po prostu żalosna to ta przynajmniej jest obrzydliwa
  • Odpowiedz
  • 2
@stasiu84: Czuję się jak na delirce. Czasem próbuję się ratować TV Republiką ale to nie to samo... Liczę że za 4 lata ponownie będziemy całymi rodzinami z wyczekiwaniem siadać przed telewizorami.
  • Odpowiedz