Wpis z mikrobloga

zawsze mnie irytuje jak zachód pokazuje polske jak jakąś białą utopie, ci ludzie nie mają pojęcia jaka tu jest bieda i korupcja, jakie wały sie tu robi codziennie żeby okraść obywatela, ci prawicowcy z zachodu by spierdzielali do swojego "lewackiego piekła" po trzech dniach życia w polsce powiatowej, i prawdopodobnie uważają polaków za podludzi w porównaniu do szwedów, czy niemców.
no ale nie ma murzynów na tym jednym zdjeciu metra wiec based tradcath poland ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #bekazkatoli
sruk - zawsze mnie irytuje jak zachód pokazuje polske jak jakąś białą utopie, ci ludz...

źródło: twitter_polskie_metro_alt_right_report

Pobierz
  • 238
@galicjanin: Akurat byłem we Włoszech i Hiszpanii i śmiem twierdzić że to państwa mocno przereklamowane, tak jak zresztą Francja. W porównaniu do tych 3 imo w Polsce żyje się lepiej. Za to zdecydowanie gorzej niż w Niemczech
no ciekawe ciekawe, tak się wolno rozwijają, że pod względem zarobków i PKB nas wyprzedzają. Po prostu boisz się prawdy, że polska to montownia Europy, że jesteśmy jak indie w Azji, tani, głupi, i słabi

@leeaxe: Nie wiem o kim mówisz xD Ale Polska to jedyny kraj w Europie środkowowschodniej z potencjałem do rozwoju wykraczającym poza pułapkę średniego dochodu i bycie podwykonawcą. A przytaczanie krajów bałtyckich czy Słowacji xDDD jako punkt
@Little_Makak: widzę, że tylko gadać potrafisz ale nie przedstawiasz żadnych dowodów. Też tak potrafię ale to bez sensu. Akurat Polska jest w pułapce krajów rozwijających się i raczej tej pułapki nie przeskoczy z powodu mocno starzejącego się społeczeństwa i siły nabywczej skupionej na produkcji w zagranicznych firmach, zamiast na rozwoju własnych przedsiębiorstw opartych na pracy biurowej i umysłowej.
Dlaczego o bogatej Polsce zawsze #!$%@? ludzie z dużych miast , którzy mieli bogatszych rodziców gdzie to jest 5 procent polski a reszta leży i kwiczy szczególnie małe miasta i prowincja
Gdyby wasze #!$%@? brać na poważnie to i Ukrainiec z Kijowa mógłby #!$%@?ć jaka to potęga Ukraina bo jeździ nowym Lamborghini , gdzie jego "Brat " z ukrianskiej prowincji jeszcze jeździ wozem z koniem
@SzuruSzur: no właśnie polska to poniekąd druga Ukraina czy się wam podoba czy nie , banany z Warszawy Krakowa kontra ludzie ze wsi którzy wyglądają jakby się zatrzymali w średniowieczu
Polska to nie są 3 miasta ;)
@Towarzysz_Pawulon: @galicjanin @sruk @Maly_Jasio w Europie nie ma praktycznie roznicy miedzy pkb per capita ppp a wkaznikami konsumpcji https://bank.pl/konsumujemy-wiecej-niz-wynika-z-pkb/ w srodku macie fajna tabele z wyjatkiem wlasnie Irlandi i Luksemburga
PKB nominalne sluzy glownie do porownywania konurencyjnosci gospodarek lub sily waluty. Tak jasne ze lepiej miec oba wskazniki wysokie ale ppp powstalo wlasnie po to by brac pod uwage roznice w cenach.