Wpis z mikrobloga

#triban #rower #gravel #szosa #mtb #kolarstwo
Cześć siemanko małe pytanko ()
Mam tribana 540 i zastanawiam się czy da radę wlożyć do niego oponę 700x40 ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Ma ktoś ten rower ? Próbował ktoś ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Konkretnie myślałem o Hutchinson TOUAREG
https://allegro.pl/oferta/opona-rowerowa-28-do-roweru-700x40-40-622-opony-rowerowe-28-cala-13892835806
Zwierz33 - #triban #rower #gravel #szosa #mtb #kolarstwo
Cześć siemanko małe pytanko ...

źródło: ea8daa56418e9f089bc59975811e3532

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Mam tribana 540 i jeżdzę na panaracer gravelking ss 32C. Tak jak kolega wyżej napisał max 35C może wejdzie ale też nie każda opona. Problemem będzie przełożenie opony przez zacisk hamulca
  • Odpowiedz
  • 0
@marafc: Takie coś wczoraj oglądałem ale tam jest tarczowy więc może dlatego ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
I angielski słaby więc nie wszystko kumam, w sumie mniej niż więcej ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwierz33 - @marafc: Takie coś wczoraj oglądałem ale tam jest tarczowy więc może dlate...
  • Odpowiedz
  • 0
@marafc: No właśnie dlatego tak się zastanawiałem niby triban też ale na tarczowych i kij wie jak widelce jaki rozstaw. A też nie wszystko kumam co on tam mówi []
Na 35 C nie wiem czy komfortowo by się śmigało ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
40 C może prędzej ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@marafc: A jak nie podejdzie nic innego to najwyżej tribana zostawię na trenażer, jak do tej pory. A zrobię upgrade swojemu GT Avalanche plus inne opony i gitara. Kupiłbym se gravela ale nie wiem czy jest sens tracić kasę na 100 rowerów. Zamiast gravela bym se włożył do GT lepszy amor, powymieniał linki, pancerze, podregulował przerzutki plus oponka i rower igiełka. Tak jedynie zastanawiałem się nad oponami do tribana, bo gdyby
  • Odpowiedz