Wpis z mikrobloga

Faustyna na grupie na ig..
"Śpię codziennie po 3/4h, pracuję od rana do późnych godzin nocnych. Mój kalendarz do połowy kwietnia jest zapełniony dzień po dniu, godzina po godzinie i mimo, że jest ciężko to jaram się".

Też Faustyna wyjasnia poniżej
- montuje film czytaj montuje za nią Ekipa Direct xD
- leci jutro na fajny wyjazd - o kur.. ale ciezkie
- w weekend idzie na randke zorganizowaną w calosci przez kogos innego i ona tam musi tylko być i korzystać z przyjemności, a całą reszte robią inni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- w przyszłym tygodniu na 2 tyg ucieka z PL na wakacje marzeń - no to to już jest dramat, jak można się tak przepracowywać? Gorzej niż niewolnik.

Ja pier... co jest z tym influ? #!$%@? totalnie w tych kapuścianych łbach. Czaicie, że oni wyjazdy na wakacje, pojscie na randke i czekanie aż ktoś im zmontuje film nazywaja pracą? ( _)

#friz #famemma #wardega #revo #gimper #konopsky
  • 22
  • Odpowiedz
  • 3
@serwal-afrykanski: ja tez xD I jeszcze ogromne poświęcenie z jej strony.. na premiere Diuny poszła! Pójscie do kina na film = praca xDD A jaki to jest #!$%@? spedzajac towarzysko weekend z Julitą. Nie wierze to co czytam, jaka ona jest odklejona. Chyba ten kosz od Czajnika, który twierdzi, że nie ma czasu na związki spowodował że chce się pokazywać podobnie by go przyciagnac, a efekt tego jest żaden xD jeden
  • Odpowiedz
@corryand: Odnośnie Fausti to wystarczy, że włączyłem z nudów nie dalej jak dziś rano ten program z Hanią. Laska jest totalnie odklejona mówiła, że chce zamieszkać za granicą najlepiej w Hiszpanii i związek z Polakiem nie jest jej pisany czy coś takiego XD
  • Odpowiedz
Ja pier... co jest z tym influ? #!$%@? totalnie w tych kapuścianych łbach. Czaicie, że oni wyjazdy na wakacje, pojscie na randke i czekanie aż ktoś im zmontuje film nazywaja pracą? ( _)


@corryand: To odklejnie jest efektem tego, że większość tych influ za ciężko to w życiu po prostu nie miała, jak źle takiej Fasuti to nie wiem niech pójdzie na miesiąc do lidla lub biedry przed
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: hahaha no marzenie by mieć mieszkanko w Hiszpanii jest dość popularne by tam móc sobie uciekać zimować jak ktoś ma pracę zdalną czy pracować nie musi bądź jest na utrzymaniu męża czy na emeryturze i to ma sens ale by mieszkać tam w pełni na stałe i nie umieć biegle po hiszpansku gadać to jest sie skazanym na samotnosc i zadnych znajomych sie nie pozna, ktorzy wychodza w swoim gronie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: skonczyliby z placzem jakby zobaczyli jak wyglada nawet nie ciezka a prawdziwa praca. Chociazby miesiac biurowej pracy w zamordystycznym korpo jaka kiedys w jednej firmie mialem okazje doswiadczyc to skonczyloby sie dla nich trwalym uszczerbku na psychice xD
  • Odpowiedz
@corryand: trochę to creepy, że jego matka zarabiała dla niego ciałem na chleb a teraz gdy powinien wyciągnąć ja z tego biznesu to załatwia kary umowne za mówienie o tym ()
  • Odpowiedz
skonczyliby z placzem jakby zobaczyli jak wyglada nawet nie ciezka a prawdziwa praca. Chociazby miesiac biurowej pracy w zamordystycznym korpo jaka kiedys w jednej firmie mialem okazje doswiadczyc to skonczyloby sie dla nich trwalym uszczerbku na psychice xD


@corryand: Nie żeby coś, ale żeby zobaczyć jak ciężka jest praca w biurze nie trzeba wcale pracować w żadnym zamordystycznym korpo. Wystarczy zatrudnić się na przykład w szkole jazdy jak te sekretarki które
  • Odpowiedz
rzuciła chłopaka żeby dać dupy czajnikowi ten zaruchał znudził się odpulił ją a teraz gada że związek z polakiem nie dla niej xd


@Tomek-12345_: Ja nie chcę wchodzić nikomu z butami w prywatne życie nawet pomimo tego, że ktoś robi coś z tego publiczny temat. Dla Fausti to typowa #p0lka z mema która gada jakieś głupoty o mieszkaniu za granicą, rozstała się z typem który był sportowcem, mówi, że związek z
  • Odpowiedz
  • 1
@odyn88: haha zblizone, moglo sie pomylic
@WhiskeyIHaze taak od Friza a z Czajnikiem coś swirowała w trakcie programu Sabotazysta u Reziego, potem na randce u niej na kanale oboje twierdzili, ze to byla ta prawdziwa i widac bylo, ze laska cos do niego ma
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: z tym ze praca w male firmie jak np. szkola jazdy moze byc zamordystyczna to pewnie tak, jak szef idiota to wszedzie tak sie moze zdarzyc ale korpo to taki stereotypowy i powszechny zamordyzm. A co do jej contentu to tak, te randki oglada sie przyjemnie, film np o tych drag queens tez byl fajny ale ogolem content bardzo prosty, niewymagajacy niczego. Randki ogarniaja jej inni, ona tylko przychodzi. Mukbangi
  • Odpowiedz
@corryand: gruba to Polka przez duże P. Przejawia wszystkie najgorsze cechy naszych witaminek. Strasznie leniwa, zaniedbana kontent nudny jak flaki z olejem i jeszcze podbijała do zajętego chłopa
  • Odpowiedz