Wpis z mikrobloga

Pytanie, ktoś rezerwował hotele przez airbnb w #tokio?

Jak z anulowaniem tego?

Bo mam 3 ceny tego samego hotleu
na bookingu mam 2k euro na 3 osoby na 14 dni
na oficjalnej stronie mam 1600 euro na 3 osoby na 14 dni

a na airbnb mam 2500 ale złotych na 14 dni XD

I tu moje ptanie czy jak zarezerwuje na airbnb i opłacę je od razu, to przy anulowaniu bez powodu z ich strony mam opcję od airbnb że support załatwi mi inny hotel w tej samej cenie?

Jak to wygląda?

Bo na airbnb podejrzanie niska cena, a opinii bardzo dużo plus oficjalny profil firmy hotelarskie j

#booking #airbnb #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: po ostatniej przygodzie z airbnb odradzam każdemu ten portal. Pierwsze 3 razy trafiłem dobrze i byłem bardzo zadowolony. Za 4 razem miałem perypetie zero pomocy z supportu. Jak trafisz na gospodarza oszusta to Airbnb ci nie pomoże, musisz być tego świadomy
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:

I tu moje ptanie czy jak zarezerwuje na airbnb i opłacę je od razu, to przy anulowaniu bez powodu z ich strony mam opcję od airbnb że support załatwi mi inny hotel w tej samej cenie?


Jak mają ok recenzji dużo to pewnie nie anulują z czapy, ale na support airbnb nie licz.

BTW. możesz wybrać filtry na airbnb i napisać do właściciela i mu pokazuje okres i stawkę i
  • Odpowiedz
@Tom3kt: tylko skoro nawet tak jak pisze @Deykun: to pomimo zapewnienia gość może mi anulować z dnia na dzień i zostanę z niczym tak?

BTW. możesz wybrać filtry na airbnb i napisać do właściciela i mu pokazuje okres i stawkę i zapytać czy ta cena jest ok jak Cię to męczy.
  • Odpowiedz