Wpis z mikrobloga

#glupiewykopowezabawy #heheszki

Zabawa #zgadnijktorytorok się spodobała więc dzisiaj, wyjątkowo wcześniej, wrzucam kolejne zdjęcie. Kolejne wpisy planuję publikować co sobotę wraz z odpowiedzią do poprzedniej zagadki także zachęcam do zaobserwowania tagu.

Poprzedni wpis - https://wykop.pl/wpis/75294885/glupiewykopowezabawy-zagrajmy-w-gre-ja-wrzucam-zdj
Rozwiązanie poprzedniej zagadki:


Krótko przypomnę zasady:
Ja wrzucam zdjęcie, Wy zgadujecie w którym roku zostało umieszczone w internecie.

Jeśli jest ktoś chętny do pomocy przy organizacji to zapraszam do kontaktu - trzeba przeglądać tysiące zdjęć żeby znaleźć coś interesującego dla danej epoki, przy okazji można zobaczyć jak wyglądały #polskiedomy, #polska i ludzie na przestrzeni czasu.

#zgadnijktorytorok
sokytsinolop - #glupiewykopowezabawy #heheszki

Zabawa #zgadnijktorytorok się spodoba...

źródło: zgadnijktorytorok2

Pobierz
  • 17
@sokytsinolop Hm, tu już ciężej, bo wiadomo, że sportowe wersje punto ii to jakoś od 2000 były robione. Chociaż nie wiem, co to za wersja, bo nie mogę znaleźć nigdzie takiego egzemplarza z takimi otworami na wydechy.
Tablica rejestracyjna już z flagą Unii, więc na pewno zdjęcie robione najwcześniej w maju 2006.
Patrząc na jakość zdjęcia to jest dosyć dobra, więc dałbym raczej 1 jako trzecią cyferkę w roku.
Styl ubierania pani