Wpis z mikrobloga

@smialson: ranczo tj. kariera czerepacha i koziola idealnie obrazuje osoby z pisu xd nepotyzm, kolesiostwo, lapowki, swoi ludzie bez pojecia na wysokich stanowiskach, no i na koncu zostaje prezydentem czyli dochodzi do wladzy haha
  • Odpowiedz
@smialson: Niesamowity serial. Fajnie się to zawsze ogląda, znając Miodowe Lata na pamięć i widząc, że połowa aktorów również i tu występuje. Aż się prosiło o jakiś easter egg, ale nic takiego nie wyłapałem :(
  • Odpowiedz
@smialson żałosny serial dla ludzi o inteligencji marginesu społecznego. Tania rozrywka dla szarej masy i biedoty umysłowej. Już stare odcinki Kiepskich były bardziej błyskotliwe i zabawniejsze niż ten syf.
  • Odpowiedz
@JohnDoe01 miało się to oglądać lekko i przyjemnie, tak by 90% społeczeństwa mogło zrozumieć i się uśmiechnąć. Ale faktycznie, obejrzałem ostatnio 2 odcinki i mierziło mnie że niektóre sytuacje, gagi, żarty były na bieżąco tłumaczone przez bohaterów, tak jakby producenci chcieli mieć pewność że żart zrozumie każdy. Brakowało w tym serialu lekkiego niedopowiedzenia, które niewątpliwie byłoby atutem komediowym. Serial skrojony tak, żeby pośmiać mógł się zwykły polak z wąsem przy niedzielnym obiedzie,
  • Odpowiedz