Wpis z mikrobloga

Edukujcie się mirki i mirabelki w temacie udaru. Ten temat jest tak zaniedbany i pomijany wśród młodych.
Tymczasem jeszcze przedwczoraj było wszystko fajnie. Dziś leżę na neurologii z częściowym niedowładem lewej strony ciała. Tyle sygnałów które pominąłem właśnie wczoraj się skumulowało. Więcej paczek w swoim życiu prawdopodobnie nie rozwioze.
Jednak jest duża szansa na powrót do sprawności.

W Halle dają fatalne żarcie w klinice uniwersyteckiej ¯_(ツ)_/¯

#szpital #niemcy #medycyna
kuba-rozpruwa - Edukujcie się mirki i mirabelki w temacie udaru. Ten temat jest tak z...

źródło: temp_file4753422996869045977

Pobierz
  • 58
@kuba-rozpruwa Ja po pierwszym "paraliżu" jakiejś części ciała bym spanikował

Tym bardziej że lata temu przez czyraka w uchu ( ucho mnie tydzień bolało tak pulsacyjnie i myślałem że przeziębiłem czy coś) dostałem paraliżu połowy twarzy. W dwa dni od opadającej powieki do braku ruchu mięśni w tej części. Na szczęście po tygodniu zastrzyków w potem innych leków zaczęło przechodzić.

Powrotu do zdrowia życzę.
@Pitaq: to poczekaj do 30 i wtedy już nie trzeba chodzić, sam się problem rozwiąże ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio, często na bóle migrenowe pomagaja dobrzy hiropraktycy. Ale ich to ze świecą i zasobnym portfelem szukać
@Nerus20 Mi pomaga tabletka dezamigren ale 4 tabletki prawie 50 zł, słyszałem też że od bruksizmu się robią takie migreny z aurami, różowa mówi że zdarza się co noc że zgrzytam zębami