Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@Abaddon84: No jest naprawdę epicki. Tak samo cały czas myślałem o Imperial Star Destroyerze i go w końcu wycofali więc teraz stwierdziłem, że kupuję a potem będę się zastanawiał ;)
  • Odpowiedz
@Solv: Star destroyera udało się bardzo tanio mi na OLX dorwać i pewnie gdyby nie to, to bym do dziś się do UCS nie przekonał. Venatora na premierę od razu zamówiłem i kurcze z ISD tworzą cudowny widoczek nad moim monitorem. Przepiękna bestia ten venator. Ostatnio wyszedł dość tani i udany projekt otwieranego hangaru jakbyś był zainteresowany:
https://rebrickable.com/mocs/MOC-168753/ForgedInLego/ucs-venator-main-hangar-mod/#details

Przecudny model i życzę tobie więcej takich udanych zakupów ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@FightingCookie: Wow, ekstra dzięki za link, raczej się skuszę :)

Masz je na jakiś półkach czy na czymś innym? Też myślałem o czymś takim ale to bydle waży sporo i jest dość szerokie więc nie wiem jak to ogarnąć. Mógłbyś może przesłać jakąś fotkę przy okazji? :)
  • Odpowiedz
@Solv: no pewnie! :)

ja za ekranem mam półkę którą do biurka dorobiłem - w zasadzie każdy mebel u mnie w pokoju robiłem własnoręcznie czyt. rękami ojca majsterkowicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dla venatora postawiłem z ramy metalowej specjalnie odstającą półkę na szkle 8mm - taka grubość to chyba jednak przesada. stał wcześniej odwrócony gdzie do mnie silniki były skierowane, teraz przestawiłem na taki sposób więc
FightingCookie - @Solv: no pewnie! :)

ja za ekranem mam półkę którą do biurka dorobi...

źródło: IMG_20240305_155503_BURST20

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@FightingCookie: Wow wszystko wygląda ekstra. Zajebista lampka :D Dzięki za fotkę. Widzę, że tam też załapała się końcówka Nebulona, nice. Mam Republic Gunshipa w drodze więc też muszę zacząć już coś myśleć jak to uporządkować. Chyba zapoluję na ISD, trochę teraz kosztują ale wygląda mega.
  • Odpowiedz
@Solv: jak mowa o gunshipie, to kurcze on jest ogromny, te skrzydła ma przeogromne więc na niego trzeba cholernie dużo miejsca. Pod jednym skrzydłem jeszcze zmieściłem A-winga swojego no ogromny jest.

No i ISD to szary trójkąt ale tak cholernie dobre wrażenie robi. tak piękne się prezentuje ta bryła, jest to ekstra model tylko też cholernie spory :D większy od venatora grubszy masywniejszy ale i mniej stabilny od niego nawet jeśli
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@FightingCookie: Przede wszystkim ISD jest kultowy. Widzisz go i słyszysz Imperial March :) Tak właśnie chciałem zapytać o stabilność bo podstawki są dość blisko i pewnie się nie to nie rozkłada idealnie.

Executora też złapałem od razu. Wczoraj właśnie złożyłem Tantive, dzisiaj Sokół a jutro ma mi przyjść Invisible Hand więc dość intensywnie ;) Świetna skala, idealny na półkę. Mam też wszystkie dioramy więc razem z nimi można fajnie to poustawiać.
  • Odpowiedz