Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie czy warto kupić sobie nawigację wahoo bolt V1 tej z czarno białym wyświetlaczem. Ceny są już bardzo przystępne bo można ją znaleźć za ok 400-500zł. Nigdy nie miałem nawigacji rowerowej i czy tam się też coś aktualizuje, czy takie stare urządzenia dalej dobrze współpracują z nową apką? Cena mnię kusi a przyznam szczerze bardzo by mi się przydała, często jeżdze w nowe miejsca i wyciąganie telefonu co zakręt do wygodnych nie należy. Rozważałem też garmina 530 ale ceny jak były wysokie tak są nadal, tylko to już półka wyżej od wcześniej wspomnianego. Ewentualnie co byście polecili. Dzięki
#szosa #gravel #rower #garmin #wahoo
Ciortas - Mirki mam pytanie czy warto kupić sobie nawigację wahoo bolt V1 tej z czarn...

źródło: temp_file1441063337529818453

Pobierz
  • 12
@Ciortas: bardzo fajna intuicyjna aplikacja i ustawianie. Samo urządzenie jest super, ale (dla mnie) największą wadą jest brak przeliczania trasy gdy się zjedzie z kursu. Odpowiedz sobie jak istotna jest dla Ciebie ta funkcja. Jeśli planujesz wgrywać sobie gpx i jechać tylko po śladzie, to jak najbardziej polecam.
@Ciortas: przy rozpoczęciu jazdy naciskasz "Start" i od tego momentu Wahoo zapisuje Twoją jazdę. Jak chcesz skończyć to naciskasz "Pause" i dalej "End ride", wahoo pyta o potwierdzenie i jak dasz "Yes" to masz zapisany przejazd (cała trasa i dane). Dalej tylko pozostaje włączenie bluetooth w telefonie i automatyczne wysłanie trasy do apki.
@Ciortas: tak, parowanie z różnymi aplikacjami to jeden z kroków, przez które przejdziesz ustawiając urządzenie. Automatyczny upload aktywności (jakiejkolwiek) na strave jak będziesz w zasięgu wifi

o ile dobrze kojarzę, bolt sam wgra do stravy jak złapie wifi, nawet jak nie będziesz miał połączenia z telefonem
@Ciortas: totalnie warto brać V1, ale szukaj black edition - to jest ta w czarnej obudowie a nie szarej. Były to bolty już poprawione (sporadycznie w pierwszych modelach V1 odchodziły gumki z bocznych przycisków).Jeśli nadciągniesz budżet mega dobrym zakupem jest roam v1 - w okolicach 800-900 na promocjach są często nówki.
@Ciortas: jak chcesz to mam na sprzedaż roam v1 w pełni działający, ale z delikatnie ułamanym mocowaniem. Sprzedam za 400zl. Da się to skleić (mam element który odpadł), ewentualnie wymienić mocowanie na alternatywne. Ja dostałem od wahoo rabat ("crash replacement") więc kupiłem nowego. Jak coś to pisz na priv :)